Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi alapjan valasztotok egyejsz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapjan valasztotok egyejszakas partnert?

Figyelt kérdés
Ferfiak,nok valasza is erdekel :)
2022. máj. 19. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Alapjáraton nem megyek bele egyèjszakásba, mert én csak akkor tudok szexelni,ha érzelem is van. Ha mégis, akkor nagyon-nagyon nagy kémia és vonzalom kell
2022. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egyejszakas, akkor az alapjan h mennyire jon be kulsore es h milyen szexualis fantaziam lesz tole. Beszelgetes soran meg az is kiderul, h mennyire van benne a dolgokban illetve ha pl szórakozóhelyen van az ember akkor a mozgast is le lehet csekkolni
2022. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én azt hittem, ilyen csak a filmekben van. Úgyhogy nem is kerestem egy ilyen lehetőségét. Nincs lány aki ezt bevállalná velem.
2022. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyilván kinézet. A legtöbb egyéjszakásom olyan idegesítően buta volt, hogy hihetetlen. Mondjuk ők kapcsolatot akartak legtöbbször, amit nem is értettem ha 2 óra ismerettség után lefeküdtünk.

De ha valakivel összejárok hosszabb távon, akkor nem árt ha szeretem a személyiségét és el is tudok vele beszélgetni. Csak abból meg az lesz, hogy általába kapcsolatot akarnak megint csak...

19/F

2022. máj. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Férfiként válaszolva, egyéjszakásra kb. bárki jó. Nézzen ki legalább annyira jól, hogy felálljon rá. Sok alkalmi szexem volt olyan lányokkal, akik tényleg egyre voltak jók, vagy nem pont az én ízlésem, de mégis izgatott.

Van egy ilyen, ezt megfigyeltem, a nagyon vékony lányok tetszenek, de egyéjszakás esetén mégis a kövérebbek izgatnak. Komoly kapcsolataim végig vékony lányok voltak és csakis vékonnyal tudom elképzelni a jövőt, nem tudom megmagyarázni, hogy alkalmi kapcsolatkora miért jönnek be a husik.

2022. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!