Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretkeztetek már közvetlenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkeztetek már közvetlenül nőgyógyászati vizsgálat után? Más volt vagy teljesen olyan, mint egy bármikori szeretkezés?

Figyelt kérdés
2022. máj. 20. 23:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
12%

9, 10

Ez a méhnyakrák közel sem olyan gyakori, mint ahogyan sokan állítják. Évente pár száz eset. A tüdő, bél, gyomorrák és agydaganat sokkal gyakoribb.

És ezt normális életmóddal inkább meg lehet előzni, mint a többit. Monogám kapcsolatban élünk, nem doháyzunk, nincs hpv-nk, és a családban sem volt rák. Így azért megnyugtató a dolog.

2022. máj. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%
11, az évi 1 citológia bőven kibírható, de legalább időben észre veszik...
2022. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
26%

12

Biztosan kibírható, ám van sok más tényező is.

2022. máj. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
43%

12, és mik azok?


Én is utálom, de fontosabb az egészségem annál, mint sem ezen hisztizzek...fel kell nőni.

2022. máj. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
40%

14

Szégyenérzet, önbecsülés és egy nagy adag "Minden idegszálam tiltakozik" érzés. Végtelenül megalázónak tartom. Mindezt mondom úgy, hogy liberális felfogásúak vagyunk, talán nagyon is: idegent nem szívesen engedek/ünk az intimszférába.

Ismétlem, semmi, de semmi bajunk nem lett eddig belőle. Valószínűleg, ha nem lehetne halogatni valamit, muszáj lenne menni, de az elmúlt negyed században (páromnak kb. 15 év) nem volt rá szükség. Az említett időszakban én egyáltalán nem voltam sehol, párom talán egyszer a sebészeten.

Lehet, hogy szerencsések vagyunk. Vagy csak nem bonyolítjuk túl az életünket feleslegesen.

2022. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi szégyellni való, pláne megalázó, de talán magán rendelésre menni ez esetben lehet jobb ötlet. Ha lenne elég

önbecsülése, akkor pont nem tojna rá magasról. Nőként ugyan ezen mentem át én, sokáig nagyon ideges voltam, ha menni kellett. Az a baj, hogy ha nincs rákszűrése, mégis lesz vele probléma, az mire tünetet mutat, addigra műteni kell, átlagban a méhüket vesztik sokan, örülhet, hogy nem az életét...

Terhesség alatt csak még több vizsgálat van, azt is mindenki túl éli.

2022. máj. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
41%

16

Mindenki abból indul ki, hogy jaj, baj lesz... jaj, méhnyakrákos leszek... Közben pedig sokkal ritkább, mint a többi rákfajta. És ennél pont nagyjából tudni lehet, hogy mi váltja ki. Életmód: hpv, szex ész nélkül fűvel-fával, örökletes hajlam. Ha egyik eset sem áll fenn, a kockázat elhanyagolható.

2022. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!