Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok akik 15-16 évesen kezdtek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik 15-16 évesen kezdtek el szexelni, milyen gyakran csináltátok abban a korban?

Figyelt kérdés
Illetve aki ekkor kezdte később sikeresebb lesz? Sosem lesznek gondjai a párkeresében?
2022. máj. 21. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem lesz sem sikeresebb sem sikertelenebb. A jó párkapcsolathoz és a jó szexhez hasonló skillek kellenek.


Elsősorban érzelmi érettség, és ez nem annyira korfüggő.


F32

2022. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

14 évesen már a 20 éves nőmet dugtam, nem is kellett tanítani mert már akkor a véremben volt, nem volt bírás velem haljak meg már akkor károly boss voltam

Azután is nyomtam a nőket, nem volt megállás ahogy most se, nem bírnak ezek a nők ellenállni, pacekom határtalan stílusom nemzetközi, verte meg az isten ezt a bolondos pacekot, nem tudom a nőket lerázni magamról

2022. máj. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Heti több alkalommal
2022. máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

A sikerélmény a szexben, a párkeresési helyzetek nem attól függnek, hány éves korban kezdte valaki a szexet!

Jómagam 13 évesen tinikapcsolattal kezdtem a randizást a velem egyidős osztálytársnőmmel. Évekig elválaszthatatlanok voltunk! Együtt tanultunk, együtt sportoltunk, együtt sétáltattuk a kutyámat. Egy emelettel feljebb lakott, így nem volt nehéz összejárni. Csókolózás, ölelkezés, tapizás tette ki a testiséget 14 éves korunktól. 15-16 évesen képbe jött egy 4 évvel idősebb haverom, aki elcsábította (lenyúlta) a lányt. Azt nagyon nehezen emésztettem meg! Épp egy barát. Egy életre nagy lecke volt.

17 évesen ismertem meg az első komoly barátnőmet, aki 25 éves volt. Két évig jártunk és férfivá értem mellette. (időközben sorkatona is voltam, de az nem okozta a kapcsolat végét. Menő arc voltam a seregben a Kim Basinger hasonmás barátnőmmel. ;-) ) Ő 19 évesen vesztette el a szüzességét.

Első nejem nem ő lett, hanem egy nálam két évvel fiatalabb lány, aki 13 évesen vesztette el a szüzességét.

Második nejem 23 évesen szexszelt először, majd jó ideig nem volt senkije. Én a második pasija voltam 29 éves korától.

Teljesen mindegy, hogy ki mikor esett át a tűzkeresztségen, mindegyikkel változatos, izgalmas volt a szex. A romantikus élményektől a kissé perverz dolgokig, sőt, három partneremmel (ebből a két nejemmel) többesben is voltunk párszor. Második feleségemmel 17 éve vagyunk együtt és szuper a szex!

2022. máj. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16-17ről tudok nyilatkozni. Amennyit tudtunk, ahányszor találkoztunk. És azért na, igencsak számít, hogy mennyi tapasztalata van az embernekm
2022. máj. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak közvetett tapasztalataim vannak, több osztálytársam és haverom is bőven szexelt már 15 évesen. Van aki még az akkori párjával van (mind 30-on túl vagyunk már), de olyan is aki elvált már 2-szer is. Van aki nem tud megállapodni és van aki kapcsolatfüggő némi megváltói hiszemmel így a problémás embereket keresi. Többségüknél változó volt a mennyiség de a heti egy megvolt nekik az tuti.

Nem hiszem hogy pusztán a korábbi szexuális tapasztalat megléte bármennyire is befolyásolná a jelenlegi sikerességüket a kapcsolatokban.

F

2022. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Miben lesz sikeresebb? A szexben? Nyilván, ha már 15 éves kora óta gyűjti a tapasztalatot, 25 évesen jobban fog tudni bánni egy nővel, mint az, aki akkor még szűz. Ennek a párkereséshez viszont nem sok köze van. "Sosem lesznek gondjai a párkeresésben?" :D Van olyan, akinek sosincs gondja ebben? Annyi mindentől függ, és a szexuális tapasztalatok számától a legkevésbé. Szerintem. Az más, hogy magabiztosabb lesz egy olyan pasi, ami vonzó.

Amúgy akkor csináltuk a párommal 15 évesen, amikor tudtuk. Nem volt olyan egyszerű, mindketten a szüleinkkel laktunk másik városban, így talán a heti 1 összejött, de több nem, pedig minden nap találkoztunk. De a körülmények nem voltak adottak.

2022. máj. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"A szexben? Nyilván, ha már 15 éves kora óta gyűjti a tapasztalatot, 25 évesen jobban fog tudni bánni egy nővel, mint az, aki akkor még szűz."


Szép elmélet, de a valóság inkább ez:

Janika hiába kezdett el 15 évesen szexelni, de mivel kicsi volt és buta nem egészen értette, hogy az előjáték nem az, hogy kérdés nélkül lenyomja a csaj fejét a bránerre. Attól viszont dagadt a melle, hogy maratoni hosszúan (szerinte), 2 perc 10 másodpercig böködte a csajt, majd elsült. A szegény kislány pedig olyan távol volt az orgazmustól, mint ide Jeruzsálem.


Ez pedig az évek során nemhogy jobb, hanem egyre rosszabb lett. Mire 25 éves lett, már annyira berögzültek ezek neki, hogy max prostizni tud, mert pánikszerűen menekül mellőle minden csaj.

2022. máj. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyilván sosem mindegy, milyen társadalmi körökben mozog az illető, én nem ilyenre gondoltam.
2022. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szexet könnyen találok, párt nem.

15 éves korom körül kezdtem, de nem hiszem hogy mindenkinek akkor kéne... 19/f

2022. máj. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!