Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Női katétert honnan tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női katétert honnan tudok rendelni?

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni a katéterezést (igen, olvastam a veszélyeit). Akiknek van már benne tapasztalata, Ti honnan szoktátok venni, rendelni? Illetve nem csak katétert hanem a hozzá tartozó eszközöket (pl. síkosító, gumikesztyű, fertőtlenítő, fecskendő, vizelet gyűjtő stb.).

Köszönöm annak aki tud segíteni benne.



2022. máj. 21. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Huhh de sokan cserélnének veled, akiknek napi szinten fájdalmat okoz a katéter.

Milyen ostoba emberek vannak... hihetetlen

Üdv, egy gondozó

2022. máj. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
1, a gondozó maradjon meg gondozónak és ne ítélkezzen mások felett csak azért, mert olyasvalamire gerjednek, amiről maguk sem tehetnek. Mit gondolsz, az ember szándékosan izgulni szeretne valamire? Nem. Nincs ilyen. Nem mi magunk választjuk meg, hogy mire izgulunk. Tessék szépen tiszteletben tartani mindenkit.
2022. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

A gyögyér maradjon gyökérnek.


A katéter felhelyezést meg kell tanulni.

2022. máj. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Nő vagy, vagy férfi vagy?
2022. máj. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Őszintén, fétisek terén nagyon elfogadó vagyok és ezzel sem lenne semmi baj alapvetően, de elég nagy egészségügyi kockázata van annak hogy ha otthon használod. Még kórházi környezetben is előadódik hogy a nem megfelelő előkészítés/felhelyezés miatt kórokozók jutnak a hugyutakba, begyullad, de hallottam olyanról is hogy nem a jó helyen fújták fel a ballont.

Ezért nem vagyok híve a felesleges katéter felhelyezésnek, de ha nagyon ki akarod próbálni akkor nézz utána a helyes használatnak, és maradjon minden steril. Amit otthoni környezetben szinte lehetetlen elérni, nyílván.

Vagy nem tudom hogy mennyire opció nálad egyéb eszköz használata, azt tudom hogy férfiaknak lehet venni/rendelni ilyen vékony csöveket/rudakat, egyéb dolgokat amit a húgycsőbe lehet felhelyezni, nem tudom hogy nőknek elérhető-e hasonló. Talán az egy fokkal jobb, de ha valaki ismeri pontosabban ezt a rudas megoldást vagy kipróbálta akkor javítson ki nyugodtan, én csak hallásból ismerem.

2022. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pingvin patikába lehet venni.
2022. máj. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Sok szókért hozzá. Neten is lehet venni.
2022. máj. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A férfi katéter csak hoszabb. Az a különbség.
2022. máj. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Végre egy nő aki katéterezni szeretné magát. A nőknek talán anyira nem fájdalmas mind a férfinek.
2022. máj. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9

Mitől is ne lenne?

2022. máj. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!