Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak. Miért hiszitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. Miért hiszitek, hogy vonzó,ha kéretlenül küldtök képet a farkatokról egy nőnek?

Figyelt kérdés

Mit hisznek ilyenkor a pasik?

Azt, hogy mindent eldob a kezéből a nő és rohanni fog, hogy minél előbb a "övé" legyen az, amit a képen látott?



#faszképküldögetők
2022. máj. 21. 15:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem küldök kéretlen farok képet. Viszont akinek küldtem már, mindenkinek tetszett. Ebből eljuthatnék arra a következtetésre, hogy ezt csináljam. De nem vagyok ehhez elég hülye.
2022. máj. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert képtelenek gondolkodni. Azt képzelik, hogy ha őket begerjeszti egy csupasz cici, vagy punci, akkor nyilván minket is nedvessé tesz egy farokszelfi.

Amikor ilyet kapok, pontosan tudom, hogy nem kell tovább beszélgetnem az illetővel, mert fingja sincs arról, mi fán terem egy nő.

2022. máj. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy vonzó lenne ha kéretlenül küldenék.

Kétszer küldtem de olyannak akivel közelebbi kapcsolatba kerültem.

2022. máj. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az lehet, amit a 2-es írt, hogy mivel ők a látványra izgulnak, azt hiszik, a nők is.
2022. máj. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
lehet, csak szimplán izgatja őket, hogy lányok megnézik a képeket. engem nem izgatna, nem is küldök
2022. máj. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert semmit nem tud a nő működéséről és szexualitásáról. Illetve ennyi az össz amit magaból fel tud mutatni. Van még az aberrált, aki külön erre gerjed hogy undort válthat ki.
2022. máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem küldök farokképet, normálisan viselkedem. Viszont azt unom, amikor egyes nők azért rinyálnak, hogy minden pasi farokképet küld.
2022. máj. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért van olyan lány aki kéri, akivel van már olyan voszony szóval...de ismeretlennek a semmiből az kva gáz az tuti
2022. máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
7-es, örülök, hogy te nem küldesz. De hidd el, nagyon szar érzés tud lenni, hogy random oldalakon rádír valaki, mondd valami kedveset, mondjuk megdicséri a blogodat vagy valami, örülsz is, feldobja a napod, kedves vagy vele, aztán küld egy dickpicet. Nem szoktam mondjuk rinyálni, de hadd rinyáljon, aki akar. Tényleg szar. Te sem örülnél, ha neked küldözgetnének férfiak ilyeneket.
2022. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

#9: Nekem is küldözgetnek. Itt anonim ír az ember, sok kérdésnél azt hiszik, hogy nő vagyok. Egyszerűen teljes mértékben tojok arra, ha valaki ilyen képet küld. Nem befolyásolja az életem, az illetőt minősíti.

A panaszkodásban az szokott zavarni, ha a pasik többségére ráhúzzák.

(Azt is hozzátenném, hogy már azt is kattantnak tartják, aki normálisan ír. Volt, akit megdicsértem instán, hogy jó képeket csinál. Mármint tényleg fotózott, nem szelfikre gondolok, hanem tájakra, épületekre. Választ sem kaptam, pedig nem nyomulni akartam, csak pozitív lenni.)

2022. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!