Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire bevállalós a szexben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire bevállalós a szexben egy muszlim pasi?

Figyelt kérdés
Ha olyan kemeny vallása van, annyi tabuval beépítve, hogyan tud szexelni, ha agyilag fékezi a sok gátlás ?
2022. máj. 23. 06:09
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon, én már láttam videón hogy a kecskét dugja.
2022. máj. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Mivel náluk házasságig nincs szex, ezért a nagy részük rá van cuppanva a répára. Voltam Katarban, a wc egy igazi ismerkedős klub... 🤢
2022. máj. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagyis csak nővel nincs szex
2022. máj. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kerdest hogy kell erteni? Mert ez igy kicsit tag. A kereszteny pasik milyenek?


Szoval milyen muszlimra gondolsz? Egy melyen vallasosra, vagy csak papiron muszlimra? Egy iraki kis faluban élőre vagy Londonban élőre? Milyen korulmenyek kozott nott fel? Milyen a csaladja? Es ugy unblock milyen ő maga es mi szamit egyaltalan bevallalosnak?


Ennyi alapján nem lehet ezt megvalaszolni normalisan.


Nekem 2 muszlim baratom is volt/van mindketto mas hatterrel rendelkezik, es teljesen jol megvoltunk/vagyunk. Nem a vallasa donti el, hogy mennyire bevallalos (bar tovabbra sem tudom ez alatt mit ertunk pontosan, mert valakinek lehet en sem vagyok bevallalos - pl nem fogok buliban idegen ferfiakkal harmasozni, a parommal kettesben viszont mondjuk kiprobalhatunk ezt-azt...)

2022. máj. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy külföldön élő, de elkötelezett muszlimra, aki a vallását gyakorolja
2022. máj. 23. 09:21
 6/7 A kérdező kommentje:
Normál szexre gondolok, ha adhat oralt nőnek stb
2022. máj. 23. 09:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy muszlim férfivel voltam, egy libanonival, aki az élete felét külföldön, Európában töltötte. A családja nem vallásos, otthon sem tartották a hagyományt. Ritkán, de ittak alkoholt (nem töményet, csak sört), a nők nem takarták el a hajukat a családban, alapvetően az anyja otthon a főnök. Disznóhúst nem esznek, de más formai dolgot nem tartanak. Diplomás, doktori fokozatot szerzett, több nyelven beszélő férfi. Jól ismerem, egyszer szexeltünk csak, olyan volt, mint bárki mással.
2022. máj. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!