Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezen gondolkodtatok már?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen gondolkodtatok már?

Figyelt kérdés

Az orális szex után van gusztusa az embernek puszit adni pl.: rokonnak, ismerősnek - oké: nem rögtön, hanem mosakodás után, pl.: másnap-harmadnap, amikor találkoznak. És a másik fél meg mit sem tud róla, hol járt az a száj nemsokkal előtte... Szerintem ez undorító.

Hasonlóan: az anál esetében ürítésre használja alapból az ember a hátsóját, erre elkezdték egy ideje használni a szexre is. Aztán majd megy a csodálkozás, hogy idős korában nem tudja tartani a dolgokat.


Ezektől nem féltek, és nem gondolkodtatok még ezen?



2022. máj. 23. 06:55
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
18%
Am téged bàntottak, vagy nem jutott punci az éjjel?
2022. máj. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
0%
Szerintem a puszilkodàs hashtag inkàbb egy elmaradott incifinculit takar.
2022. máj. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

"elkezdték egy ideje használni a szexre is" - úgy 2-3000 éve biztosan.


És arra nem gondoltál még, hogy azzal a kezeddel eszel, amivel a puncid meg a fenekedet mosod fürdéskor? Meg vécézés után kitörlöd?

2022. máj. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én van hogy 1 évben 1 szer sem puszilkodok. Szóval kibírom. 32f
2022. máj. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Williamspear ***** válasza:
65%
Ezen még nem! De azon hogy mennyire bonyolult az empíriokriticizmus, azon már igen! :D
2022. máj. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BohócKolbász ***** válasza:
51%

Nem gondolkodok, mivel nem adok puszit sem akkor. És szeretem érezni az alkalmi partnerem illatát magamon, ez afféle büszkeséggel tölt el.

Az análhoz meg nem árt a higiénia.

2022. máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Te sem vagy teljesen normális, de sebaj :D
2022. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!