Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nudista strandon nem zavaró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nudista strandon nem zavaró hogy gyerekek előtt, meztelenkedtek?

Figyelt kérdés
2022. máj. 23. 09:41
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Mert olyan a logikád mint egy 15 évesnek. Márpedig:

"A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!"

2022. máj. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, igen volt már amikor bekeményedett, mert fullos volt a csaj. Hasra fordultam / bementem a vízbe. Ennyi történt. Ennél nagyobb problémákkal is találkoztam már életem során.


Amúgy megjegyzem, a sima hétköznapi strandon is bármikor kerülhet ilyen helyzetbe az ember.

2022. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha feláll eltakarod pl. törülközővel, megesik ez sűrűn, mert én szlovén nudista strandra szoktam járni, de ott sok jó csaj mutogatja direkt a punciját, négykézláb pucsit, normál ülésnél széttárja a lábát, punciját.

Gyereket egyébként alig látok ott.

2022. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Régen amikor jártam a családdal 10 éve 15 évesen és kezdett merevedni eltakartam és bementem a hidegvízbe

Bár szerintem kamasz srácoknak elnézik mert ők nem tudnak úgy parancsolni neki mimt egy huszonéves

2022. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Én max attól a helyzettől tartanék, amikor az 4-5 éves kisfiú kiabálva szalad az anyjához-apjához, hogy a bácsinak (vagy a nagyfiúnak) miért szőrös a kukija meg (ha esetleg körül van metélve) miért nem olyan, mint az övé stb...


De szerintem ez a helyzet ritka, manapság még az ismerősöket sem szólítják meg a gyerekek, nem ám az idegent...

2022. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
86%
Nem zavar, jolesik ha neznek :)
2022. jún. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
80%

Köszönjük Kata. A hozzásólásoddal igazán sokat tettél a magyar nudista kultúra fejlesztéséért!


😖

2022. jún. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Voltam nudizni.Látram minden korosztályt.Megneztek a farkam diszkréten, én is a ciciket.A hideg víz segített.Jó volt.Megyek máskor is.
2022. júl. 18. 20:40
 29/34 anonim ***** válasza:
46%
Üdv a klubban 🙂
2022. júl. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 mooti ***** válasza:
100%
Azok a gyerekek akik nudista strandon vannak megszokták a meztelen test látványát. Természetes nekik a meztelenség.
2022. júl. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!