Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, maszturbáltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, maszturbáltatok már úgy hogy a barátnőtök nézte? Csinálnátok ha ezt kérné mert izgatja?

Figyelt kérdés

Ha próbáltátok már, milyen volt? Hová élveztetek a végén?


Barátnőm mondta hogy egyszer megnézné ... de valamiért mindig zavarba jövök tőle, ha elkezdeném. Ez miért lehet? A szexben nincs gond.

Ti hogyan kezditek el? Miután levetkőztök magatokhoz nyúltok? Vagy csak ültök a barátnőtök mellett és mondjuk belekezdtek? Vagy hogy?


2022. máj. 23. 11:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt persze, a hasamra
2022. máj. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer az exemmel csináltunk ilyet, hogy egymás elott masztiztunk. Na jó, elotte volt 2 alkalom amikor nekikezdtunk masztizni egymás elott de sex lett a vége. Aztán a 3. nekifutásra tudtuk maszti szinten tartani a dolgot. A csajom elélvezett az ágyon, én pedig mikor elélveztem odajott és teleélveztem a cicijét.
2022. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ,de neten szívesen csinálnám egy nőnek. 32f
2022. máj. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ő nem kíváncsi az ilyenekre. Pedig.....
2022. máj. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Többször is csináltuk már, a barátnőmet nagyon felizgatja, ha nézheti, ahogy magamnak csinálom. Aztán vagy kivárja a végét, vagy szexbe fordul át...
2022. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk közös maszti volt, és a végén a hasára élveztem!
2022. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A közös maszti hogy zajlik? Fekszetek egymás mellett, esetleg ültök egymással szemben, vagy hogy? Közben egymáshoz is értek néha, vagy mindenki csak magával foglalkozik?
2022. máj. 23. 11:50
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

"Srácok, maszturbáltatok már úgy hogy a barátnőtök nézte? Csinálnátok ha ezt kérné mert izgatja?"

igen, és igen

"Barátnőm mondta hogy egyszer megnézné ... de valamiért mindig zavarba jövök tőle, ha elkezdeném. Ez miért lehet?"

mert a maszti többnyire magányos tevékenység, és pont az az egyik lényege, hogy senki másra nem kell figyelne, csak magadra

"Ti hogyan kezditek el? Miután levetkőztök magatokhoz nyúltok? Vagy csak ültök a barátnőtök mellett és mondjuk belekezdtek? Vagy hogy?"

mintha szexelni szeretnétek, szóval csigázzátok fel egymást, kerüljenek le a ruhák, stb. csak a másik izgatása helyett magatokat izgassátok (nem tudom, hogy vagy vele, de ismeretlenül úgy tippelem, a saját magához nyúló barátnőd elég jó ingert nyújtana számodra a masztihoz)

2022. máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
2 vagyok. A csajom feküdt az ágyon velem szemben. Én az iroszeken ültem vele szemben. Először ő élvezett el, aztán én. Egymáshoz nem értünk.
2022. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, de idegen csajok előtt jobb szeretek elélvezni... :)
2022. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!