Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ennyire fáj a csipesze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire fáj a csipeszek lerántása?

Figyelt kérdés

Van pár videó, ahol az alany testére ruhacsipeszek vannak csiptetve, combra, hasra, mellekre, több tíz darab. Ezekbe madzag van húzva, és egy pillanat alatt lerántják. Nincs nagyon látványos nyoma, csak egy kis bőrpír, mégis látványosan szenved az alany.


Próbálta már ezt valaki, tényleg ennyire fáj?



2022. máj. 23. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokáig van rajta, akkor nagyon tud fájni. Meg hát függ a benne lévő rugó erejétől, meg a csíptető felület sima vagy érdes-e.


Szoktam a bimbóimra néha csiptetni ilyen cuccokat, van egy plusz kéjérzete masztinál. 32f

2022. máj. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kellemesen tud fájni
2022. máj. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki:) Ha az ember felcsíptet egy csipeszt, akkor az eleinte fáj, aztán elkezd zsibbadni, és megszokod. Aztán amikor lekerül, akkor a helye hirtelen megint nagyon fáj, jobban, mint amikor felkerül. Mintha égetné. Még csak rántani sem kell, elég ha simán lecsípteted, akkor is durva. Ez a lerántás még gondolom, jobban hozzátesz. Barátnőm imádta az ilyen csipeszes játékokat, én is kipróbáltam vele, hogy tudjam, milyen.
2022. máj. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A lerántása fáj, mert ledörzsöli a bőr felső hámrétegét. Ha elesel bringával és lehorzsolod a térded az is fáj nem?
2022. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt simán kipróbálhatod magadon, s nem véleményekre kellene alapoznod.
2022. máj. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha sokáig rajta van, akkor sokkal jobban fáj. Minél tovább van rajta, annál jobban. Nekem a golyóimra szokta rakni az Úrnőm.
2022. máj. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Küldesz erről jó videókat?
2022. máj. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy binder csipeszt nem hiszem hogy csak úgy le lehet rántani
2022. jún. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!