Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izmos férfiak nektek is az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmos férfiak nektek is az átlagos testalkatú nők tetszenek jobban?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom jó testem van,de 99%-ban az átlagos/kicsit duci(max plusz 5-10kg) testalkatú lányok tettszenek meg.Bár nekem sokkal fontosabb egy szép ard,mint egy jó test,és valószínűleg ezért.Kb a legutóbbi 10 lányból aki tetszett,9-nek átlagos testalkata volt,de nagyon szép arcuk.És engem simán felizgat egy átlagos testalkat.De ha nő lennék,nem tudnám elképzelni hogy egy vékony vagy ducibb fiú felizgasson. Van még valaki így ezzel?Lányok titeteket hogy tud izgalomba hozni egy teljesen átlagos,vagy vékonyabb/kövérebb férfi?Izmos férfiak,ti is úgy vagytok vele,hogy sokkal fontosabb egy lány arca,mint a testalkata?
2022. máj. 23. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen
2022. máj. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a mostani testalkatodtol fugg, hogy mire all fel. Ha lefogynal vagy meghiznal koverre, akkor is ezek a nok jonnenek be.
2022. máj. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Huh, bocs de kicsit zavaros, hogy most akkor kinek mi tetszik, meg hogy. Egyébként meg a #2-esnek van igaza, az hogy kinek milyen az ízlése független attól milyen a testalkata. Aki izmos azok jobban szeretik a kék színt, mint a pirosat vagy hogy?
2022. máj. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én átlagos testalkatú férfi vagyok és a sportos, izmos testalkatú nők tetszenek.
2022. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!