Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért durranok el 6 - 8 lökés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért durranok el 6 - 8 lökés után?

Figyelt kérdés
38 éves vagyok és eddig 6 barátnőm volt. Bizony minden páromnál olyan 5. lőkésnél elfog egy ilyen érzés hogy jön és próbálok másra gondolni lelassulni, de egyszerűen jön ki és élvezek max 10. nél...
2022. máj. 24. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Verd ki a találkozó előtt olyan 2-3 alkalommal.
2022. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért volt pár éved dolgozni ezen... Erre 40 felé már nincs nagyon kifogás.
2022. máj. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. Hidd el dolgoztam rajta...próbáltam visszatartani
2022. máj. 24. 21:57
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Szexualpszichologus ad otletet, miert nem mesz el egyhez?
2022. máj. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Lepontozták az elsőt, pedig nem mond hülyeséget. Ha nem is 2-3-szor, de tényleg segít, ha előtte kivered.
2022. máj. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nagyon rá vagy gerjedve a nőre, esetleg elég sokat is fantáziáltál róla és akkor ez a felfokozott izgalom igencsak rátesz arra, hogy gyorsan elmenj. vagy abban a korban vagy amikor a korai magömléssel szenvedsz.

Voltam én is úgy, hogy pik-pakk elmentem egy nálam jóval fiatalabb csajjal, pedig ráadásul éjszakás műszak után voltunk, és ilyenkor van, hogy el se tudok menni, de akkor nálam is ez volt a szitu. Később viszont már simán bírtam sokáig, nem volt meg az újdonság varázsa.

2022. máj. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az esetedben szexuálpszichológust keresnék. Google, korai magömlés kezelése. A neten feldobált rendelhető késleltető bogyókat meg felejtsd el (csak arra jók hogy lehúzzák a pénzed).
2022. máj. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy a körülmetélés segítene?
2022. máj. 25. 06:18
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 nem segít a körülmetélés mert nem szervi hanem pszichés a problémád.
2022. máj. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem segít a körülmetélés. Hogyan próbáltál dolgozni rajta? Ha ilyen idős vagy és ennyi párod volt, akkor valamit nagyon rosszul csináltál, amikor "dolgoztál rajta". Tudom milyen rossz és nehéz, de mindenfélét ki kell próbálni és valami csak bejön
2022. máj. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!