Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nálatok nem szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nálatok nem szokott gond lenni egy nagyobb játékszerből?

Figyelt kérdés

Vettünk egy átlagnál picit vastagab, rugalmas dildót a barátnőmmel (én ötletem a kísérletezgetés) és látom rajta hogy nagyon élvezi. Nem vagyok irigy a méretre vagy ilyesmi, csak azon gondolkodtam hogy ezután ti ugyanúgy kívánjátok a barátotok farkát is? Vagy egy nagyobb méret után egy kisebb igazi farok nem annyira kielégítő és ettől kevésbé vonzó a barátotok?


Amúgy 17/4 a méretem, a játékszer meg 23/5.


2022. máj. 25. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Nyugi attól ugyanúgy fogja kívánni a tiédet a továbbiakban is. :-)A hossz igazából nem számít,gondolom Ti sem használjátok az egészet.Vastagságban sincs túl nagy különbség.Nekem azzal volt gondom egyszer ,hogy túl vékonyat vettem,után kellett másikat vásárolnom,mert olyan semmilyen érzés volt.
2022. máj. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyugi, nem lesz gond
2022. máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy játékszer soha nem helyettesíti az igazit.
2022. máj. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dregor ***** válasza:
Nyugi még vibrik és dildók után is szeretik az igazit. :D
2022. máj. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!