Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány aki tud spricce...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki tud spriccelni? milyen technikával tudja a partneretek elérni? igazi spriccelős vagy inkább csak csordogálós?

Figyelt kérdés
2022. máj. 26. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én tudok, bár ritkán. Általában az erős (de nem túl erős) és folyamatos csiklóizgatás váltja ki, hogy ha orgazmus közben is folytatom az ingerlést akkor lesz belőle spriccelés is, mondjuk nálam inkább csordogálás van, nem olyan mint amit a filmekben lehet látni.

Hüvelyi ingerlésnél még nem tapasztaltam ilyet, bár én alapból nem tudok elmenni a hüvely izgatásától, csak akkor ha közben a csikló is izgatva van.

2022. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Pontosan úgy nálam is, mint az elsőnél. De miért kell ez nektek ennyire? Mitől lett ilyen menő? Én nagyon utálom, ha csak lehet elkerülöm. Érzésre semmivel sem jobb, csak maszat van.
2022. máj. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen léteznek olyan nők akik képesek rá. Viszont NEM mindenki, bármilyen technikával próbálod. Olyan ez mint a hüvelyi orgazmus, van akinek van, másnak meg nincs. Na és? Az a lényeg hogy élvezd a szexet nem az hogy milyen úton jutsz a csúcsára.
2022. máj. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ujjazással lehet nálam elérni,de azt se mindegy hogyan csinálja a másik fél.. én nem szeretem mert utána ki kell mosni mindent
2022. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

Ujjazással lehet elérni tapasztalatom szerint, leginkább hason fekve, vagy állva, de nem mindenkinél.

Mindkét kezem használom, az egyiket a fenekében, a G-pontot ingerelve hátulról, a másikkal a punciban a G-pontot nyomva és időnként a méhszáj-hüvely találkozását. Leírni szerintem nehéz, egy lánnyal voltam swingerklubban, neki csinálta meg először egy férfi, aztán megtanultuk az élménye alapján :)

2022. máj. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a feltűnő, hogy egyes válaszolók nem is nők, az ilyenhez hasonló kérdéseknél.
2022. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ott vesztettem el, hogy a seggén keresztül és az ujjával is izgatja a G-pontot.
2022. jún. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem van saját DIY videóm és csaj vagyok:D
2022. jún. 24. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!