Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Randiznátok, csómolóznátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok, csómolóznátok olyannal akinek van pár rossz foga?

Figyelt kérdés

Akivel találkoztam, annak alapvetően szépek, szabályosak és fehérek a fogai, de a felül mindkét oldalon a szemfog mögötti foga nagyon csúnya, letört, fekete állapotban van, és eléggé látszik mikor nevet.

Ez nálatok kizáró ok lenne?



2022. máj. 27. 13:59
 1/10 A kérdező kommentje:

*csókolóznátok

most láttam hogy elírtam

2022. máj. 27. 14:00
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

volt sajnos ilyenhez szerencsém.

igényes férfinek tartom magam, így mikor megláttam pffffu b+ volt a reakcióm magamban.

Aztán kicsit beszálgettünk, ittunk, és eljött a pont hogy nem érdekelt :D

Évekig tartó szexkapcsolat lett belőle.

2022. máj. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez látni kellene. Ha nem büdös a szája, akkor nem lehetetlen. Az én páromnak is van egy kicsit elszineződött foga, észre sem veszem.
2022. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Meg lehet csináltatni a fogakat, sőt szerintem érdemes is hogy ne romoljon tovább
2022. máj. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
A páromnak elég vacakok a fogai, de nem büdös a szája, és ezen kívül ad magára. Meg egy rendes, felelősségteljes férfi, aki a fogai állapotát leszámítva totálisan az esetem. 15 éve vele vagyok, úgyhogy nagy kár lett volna, ha anno emiatt dobom az ismerkedésnél.
2022. máj. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem valószínű, mai világban ez már igénytelenség. Más volt 20 éve mikor fogorvos alig volt, ami volt az is csak ki húzta még azt is amit nem kéne. de most már van sok, meg kell fizetn egy jót.
2022. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem 100% tökéletes nem annyira gáz de Mónika Show verzió azért ne legyen. :)
2022. máj. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Priváthuszár Timikének üzenem így nyilvánosan, hogy látom, eléggé fáj az élet, hogy privátban próbálsz szurkálódni. De azért egészségedre, ha így sikerült valamelyest enyhítened a frusztrációdon. (5-ös voltam)
2022. máj. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Van esély. Richard Ramireznek (sorozatgyilkosnak) egy egész rohadt fogsora volt és odáig vtak érte a nők :D
2022. máj. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem
2022. máj. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!