Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 14-15 centi hosszú pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 14-15 centi hosszú pénisz is tud végig érni egy hüvelyben?

Figyelt kérdés
2022. máj. 28. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekem ekkora és volt olyan barátnőm, akiben soha nem ért végig és volt, akinél bizonyos pózokban igen.
2022. máj. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
A lányok egy részénél végig ér, de olyanok is sokan vannak akiknél nem.
2022. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Igen, van akiknek ez is végigér , akkor is ha tökéletesen fel vannak készülve (izgulva) a befogadásra
2022. máj. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek elég, van, akinek nem.
2022. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Ahogy a ffi-ak pélójának a mérete sem standard, szabvány szerinti x cm mindenkinek úgy a nők hüvelye sem egyforma hosszú, továbbá póz, testhelyzet függvénye is. Megjegyzem, ha totálisan végigér akkor ütöd vele a méhszájt ami igencsak fájdalmas a nőknek.
2022. máj. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

Expasimnak 16 centis volt és igen komoly fájdalmakat okozott, ha benyomta tövig

Nem értem miért képzelitek azt, hogy be kell dugni a farkatokat a nő gyomorszájáig. Azt hiszitek van ott egy gomb, amit megpöckölve kész az orgazmus?

Rohadtul semmit nem tudtok a női testről, a női orgazmusról

2022. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

6-os ne hőzöngj légyszives.

Nagyon is sokat tudok a női testről és lélekről, meg úgy általánosan a rendszer (test+lélek) működéséről 😏


Orgazmust pedig figyelemreméltó sikeraránnyal tudok okozni. Hüvelyit is (olyannak is aki azt hitte korábbi tapasztalatai alapján h nem képes rá)


F30H

2022. máj. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 csaliduma 🤣
2022. máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van akinél végig ér, volt olyan barátnőm. Igaz Ő szűk is volt, az 5cm átmérőjű nagyon sok izgatás után ment csak be nehezen.
2022. máj. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

8-as!


Én bármikor alátámasztom az állításomat, mert első szótól az utolsóig megalapozott. Szerintem ezt itt kevesen mondhatják el a hozzászólásaikról. Szívesen megadom privátban a telefonszámomat, bárki felhívhat, kérdezhet, megbizonyosodhat, "tesztelhet".


Kedves 🤡 Kolbász, szeretném ha kifejtenéd mire alapozva állítod, hogy csaliduma, amit írtam. Addig meg csalit a kakilódba, horoggal!

2022. máj. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!