Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek 45 évesen és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 45 évesen és utána van még esélye az embernek néha fiatal csajokkal (18-28), aki értik, hogy nyilvánvalóan ilyen esetben komoly kapcsolatról men sok értelme lenne beszélni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 28. 13:15
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
12%

"Marmint en hogy nezek ki ? 6,Max 7 a Tizes listan."


na.. akkor az valszeg jó lesz 4-nek, maximum 5-nek


egy rendes 7-es az minden pasinak már aranyos kategória minimum, és 8-as az meg minden pasinak bejön

2022. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyen 3. Nem mindegy ? A lenyeg hogy boldog vagyok.
2022. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
58%

azért ne értékeld alul magad, a kérdező 45 évesen akar jó csajokat döngetni, azt meg 30 alatt találni főként


52 éves pali meg minden sót is megnyal, ezért nem biztos, hogy releváns a komment a kérdező szemszögéből


az, hogy te boldog vagy, az klassz, örülök neki :)

2022. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

52 eves ,milliomos,akinek az oraja többet er mint a Te eleted. 😗


Nem mondtam hogy szep vagyok, de nem Minden azon mulik. Fiatal vagyok,csinos, apolt, lehet velem beszelgetni ugyhogy igenis egy komoly kapcsolat celjabol is lehetseges ket ember között az együttlet akkor is ha az egyik 15-20-25 evvel idösebb.

2022. máj. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
28%

értem


tehát te szép nem vagy, de legalább sok pénze van és drága az órája

de te nem a pénzéért vagy vele... csak fizesse a nyaralásokat a bahamákra, az új ruhát, táskát, számlákat, autót, mobilt


értem


váó



a csinos általában kimerül abban, hogy nem vagy dagadt...

mondjuk unokanővérem 120 kg, és ő is csinosnak és ápoltnak tartja magát :D

2022. máj. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
58%

#24


véletlen nem a puncson ismerkedtetek meg, igaz?

2022. máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
58%

"52 eves ,milliomos,akinek az oraja többet er mint a Te eleted."



Nem hiszem. A fiatalságomért, meg a rendes tesztoszteronért, kemény falloszért... Lehet az utolsó huncut petákját is odaadná, csakhogy 1 olyat kurhasson, mint amire én képes vagyok

2022. máj. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Az lehet :-)
2022. máj. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 cseppszi ***** válasza:
Vannak nagyobb korkülönbséges komoly hosszútávú kapcsolatok is - lásd Ernyei Béla
2022. jún. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

45 felett is kellhetsz simán szimpátia alapon 20 körüli jó csajnak, ha sikeres férfi vagy (pénzes, magabiztos, jó megjelenésű) és azért költesz is rá.

Nem kell extrém módon, de azért pár 1-2 hetes külföldi vakáció (nyaralás, síelés), havonta legalább 1 hosszú hétvége külföldön vagy itthon wellness hotelben, hetente pár kimozdulás (étterem, koncert, nyáron strand), meg veszel neki rendszeresen apróságokat (pártízezres ruhák, bizsuk, illatszerek).

2023. aug. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!