Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek volt már, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek volt már, hogy elsírtátok magatokat szex közben, mert ANNYIRA JÓ volt?

Figyelt kérdés

Akár orgazmus közben vagy csak úgy szex közben?

Velem egyszer majdnem megtörtént, de visszafogtam magam, féltem, hogy azt hiszi a fiú, hogy fáj nekem.



2022. máj. 28. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt már és őszintén fogalmam sincs hogy mitől vagy hogy, csak megtörtént. Nagyon fura volt...
2022. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyenem még nem volt 😃
2022. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Kedves kérdező és 1-es válaszoló! Elmondjátok, hogy pontosan mitől volt annyira jó? Mit csinált a partneretek? Szeretnék tanulni. :D
2022. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt

Olyan erzeki volt vegig a parom, annyira figyelt ram, elhuzta sokaig a kemyeztetesem de nem nyamnyila modon hanem technikasan es a vegen meg olyan brutal modon ledominalt es megdongetett h egyszeruen egy nagy orgazmus utan lelekben is azt ereztem, hogy ez valami elkepesztoen jo volt es folyt a konnyem.

2022. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindossze azert van mert tul sok dopamin szabadul fel a testben, amit egy masik hormon visszaakar csokkenteni a normalis mennyisegre, es ha tulsagosan is lecsokken a dopamin szint, akkor elfog ugymond a szomorusag erzese es ezert bogod el magad szex utan vagy kozben.
2022. máj. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen partnerem, van akiknél előfordul, semmi gond nincs vele! Ha a partnered ismer és nem egy alkalmi beugró akkor miért ne tennéd? Ha szeret a fickó és csak kicsit akar a te fejeddel is gondolkozni akkor meg fogja érteni.
2022. máj. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. máj. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, amikor egyszerre megyünk el, akkor ilyen totál eufória érzésünk lesz és elkezdünk nevetni mintha be lennénk állva, nekem már a könnyem is kicsordul a gyönyörtől, legjobb érzés a világon

21L

2022. máj. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én imádom, ha annyira heves a szex, hogy elsírom magam.
2022. máj. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 dregor ***** válasza:
100%
Az asszonynak szokott ilyen lenni néha, sajnos nem minden alkalommal. :D
2022. máj. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!