Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak nők/lányok akiket vonz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak nők/lányok akiket vonz a gloryhole, gangbang vagy bukkake?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy alakult ki ez az egész nálatok? Volt-e már benne részetek is vagy csak fantázia szintjén van jelen? És ha volt már valamelyikben részetek az hogyan és hol történt?

2022. máj. 29. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fantázia terén izgat a glory hole de nem szeretném kipróbálni. A gangbangen is többször fantáziáltam. Utóbbira max 15-20%-ot adok, hogy kipróbálom.
2022. máj. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Anno ki akartam probalni, de nem jutottam el N
2022. máj. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem mindhárom izgat és mindet ki is próbáltam.

Bukkake első alkalommal párom haveri társaságával valósult meg. Kikötöztek és a szememet is bekötötték, majd mindenkit orálisan kielégítettem és az arcomra élveztek.

Gangbang elsőnek szervezetten alakult ki. Ugyanúgy ismerős férfiakkal. Akkor 8 férfi + 1 nő felállás volt.

Gloryhole-t ismerősömék privát partiján próbáltuk ki.

2022. júl. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

kiprobaltam a bukkake-t es imadtam! azota is boldogan muvelem! 5-8 pasinak cumizok es az arcomra elveznek! utana meg ugy csurom g..is arcal cumizok parszor! nyelem is!!

gangbang csak összeszokott pasikkal! 15 ferfi + 3 làny!! isteni jo!!

gloryhole helyekre jarok szivesen cumizni!

engem nem puszta vèletlen hivnak ùgy,; "szoposerzsi"

-(lehet hogy egy szopos k vagyok? en elvezem ez a lenyeg!!!)-

45N

2023. márc. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!