Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Ha egy férfival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ha egy férfival minden stimmel ami a kapcsolatotokat illeti, de szexben nem egyeznek a méreteitek, olyankor mit csináltok?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok, hogy kisebb a férfi pénisze, mint ami a Ti hüvelyméretetekhez passzol, amit igazán tudtok élvezni.


Minél előbb szakítotok vagy megpróbáljátok kiküszöbölni ezt a problémát?

Ha utóbbi, akkor konkrétan hogyan?



2022. máj. 29. 09:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%

Nálam az ellenkezője volt egyszer

Akkora volt a pasinak, hogy egyszerűen képtelenség volt a szex köztünk

Pedig nagyon jól megvoltunk. Minden tökéletes volt.

2022. máj. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Attól függ, hogy mennyivel kisebb mint amit én preferálok…

Ha sokkal, akkor szakítok.

Mivel élvezni akarom a szexet, a kapcsolatnak ez is egy fontos része…

2022. máj. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Szakítok ha nem élvezem a szexet
2022. máj. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#1.


Mekkora volt? És mit kell azalatt érteni, hogy képtelenség volt a szex? Egyszerűen nem ment be?

Az azért elég durva…


#2.


Hát nem mikropéniszre, vagy orvosi esetre kell gondolni, mindenki a saját preferenciájához képest képzeljen el egy olyan 20 százalékkal kisebbet…


Tehát ha mondjuk neked a 18 cm az ideális, akkor egy olyan 14.5 centis pénisz esetén, ha nekem a 15 cm az ideál, akkor egy 12 centis esetén (stb) hogy cselekednél?


Tudnátok tenni valamit annak érdekében, hogy jó és elég legyen ez is, vagy a szakítás az egyetlen jó megoldás hosszútávon?

2022. máj. 29. 09:53
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

Az ilyen válaszok, mint a 2-es és a 3-as hozzászólóé, kicsit mindig meglepnek. Amennyiben minden stimmel, csak a méret nem, ezért szakítani...

Mindegy.

Úgy gondolom, sokféleképpen meg lehet oldani, hogy mindkét fél örömét lelje a szexben.

2022. máj. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem manapság egy normális párkapcsolat alapja a kielégítő szex. Emiatt nem kéne elítélni a nőket.
2022. máj. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#6.


Én nem ítélek el senkit, sőt tisztelem az őszinteséget… Viszont egy kapcsolatnak az alapja nem a szex.

Ha ez így van, akkor az egy szexkapcsolat, én meg párkapcsolatokról kérdeztem… A párkapcsolatokban fontosabbnak kéne lennie a személyiségnek és az érzelmeknek mint a szexnek, persze az is nagyon fontos, ezt nem vitatom.


Illetve bár ezért a nőket valóban nem szabad elítélni, mert Ők sem maguknak választják a hüvelyméretüket, de azért azt be kell látni hogy a pasik sem tudják befolyásolni hogy mekkora a péniszük.


Ha azt mondaná egy férfi, hogy azért hagyta el a barátnőjét mert túl tág, azon az emberek 99%-a felháborodna…


Nem teljesen tartom igazságosnak ebben a dologban ezt a kettősmércét.

2022. máj. 29. 10:10
 8/17 anonim ***** válasza:
73%

6.) Szerintem pedig a szex egy dolog a sok közül. Nem tudnék senkivel sem együttélni, ha csak a szex működne, de egyéb más dolgokban nem lennénk közös nevezőn.

Azt pedig, hogy élvezetes legyen mindkét félnek a szexuális együttlét, ezer és egy módon meg lehet oldani.

2022. máj. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#8.


Azt kicsit ki tudnád fejteni, hogy például az általam vázolt szituban, hogyan lehetne megoldani a szexet?

2022. máj. 29. 10:14
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Nekem már volt ilyen, minden további nélkül el tudtam volna képzelni az illetővel akár házasságot is (és nem azért lett vége, mert nem passzoltunk szex terén 100%-ig).
2022. máj. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!