Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha pl házasságban a női fél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pl házasságban a női fél bejelenti, hogy már nem kívánja többé a szexet, mit tesztek?

Figyelt kérdés
Megpróbáljátok mégis szép szóval rávenni a hölgyet, hogy azért néhanapján legyen valami attól függetlenül, hogy ő már nem kívánja? Vagy Elfogadjátok, és ragaszkodó, hűséges, elvekkel rendelkező férfiként kiveritek magatoknak és nem csaljátok meg? Esetleg elhagyjátok, vagy megcsaljátok rendszeresen? Egy átlag férfi ilyenkor vajon mit tesz? Lehet, hogy könnyű ezt mondani, de én mégis a nővel maradnék, és nem csalnám meg. Inkább kiverném magamnak és kész.

2022. máj. 29. 09:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%
Lapátra tenném.
2022. máj. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Ha egy nő nem kívánja már veled a szexet annak komoly oka van. Ezen kell előbb elgondolkodni. Lehet hiányolja azt hogy már nem mutatod ki a szeretetet, nincs köztetek intimitás például ölelés, csók, simogatás, összebújás, nem kap tőled szép szavakat, nem bokolsz, nincsenek közös programok stb.
2022. máj. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom ez attól is függ hogy milyen idős a hölgy, mert lehet hogy menopauza, vagy egyéb nőgyógyászati probléma miatt vált frigidé.
2022. máj. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%
1. És ha te válnál impotensé, akkor öngyilkos lennél?
2022. máj. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Két értelmes ember ilyenkor leül és megbeszéli hogyan tovább. Válás vagy nyitott kapcsolat.
2022. máj. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%
Semmit, mert nem házasodom, legfeljebb elmegyek titkon szexmunkáshoz.
2022. máj. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Az a nő, aki rendszeresen ki van elégítve, az mindig kívánja a szexet. Itt a probléma. Néha nincs rá megoldás. Mert te sem tudod azt nyújtani, amit lelkileg, és testileg akar.
2022. máj. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%
Szex nélkül még úgy-ahogy el lehet lenni, de ha orális szex sincs akkor nincs értelme folytatni.
2022. máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

Első körben megpróbálnám értelmesen leülve megbeszélni hogy mi a baj, mert ha egyik napról a másikra jelenti be akkor ott valami történt a háttérben.

Viszont ha hosszú évek alatt jutottunk el oda, hogy szép lassan fokozatosan kikopott és havi kéthavi szexből mondja hogy akkor ennyi akkor megint más lenne az alap beszélgetés menete. Azt kell mondjam hogy attól hogy valaki ragaszkodó hűséges és elvekkel rendelkezik még bele tud roppanni egy ilyen kapcsolatba (sajnos a szüleimé is ilyen lett a végén így személyesen éltem át).

Ha a szexen kívül minden passzol akkor megpróbálnám kicsit felizzítani a régi tüzet, kicsit jobban odafigyelni az alakomra, némi edzés, esetleg a ruhatár frissítése, közös programok, bízva a sikerben.

Mivel úgy gondolom hogy a szex fontos pillére egy jó kapcsolatnak (kb mint a bizalom) ezért ha hosszú távon nincs akkor vagy véget vetnék a kapcsolatnak, vagy máshol keresnék szexet. Lehet hogy ez szörnyen hangzik, de én így gondolom. Az persze megint más ha valami egészségügyi okból nincs szex (ilyen volt már egy kapcsolatomban, műtét miatt 3 hónapig nem volt semmi) ilyenkor azért más a helyzet, kivárom és türelmes vagyok, és azt is megértem ha utána lassabban állunk vissza a normális mennyiségre.

Viszont ha a szakítás nem megoldható különböző okokból pl gyerekek akinek nem akarjuk hogy csonka családban legyenek, közös hitel (babavárónál és csoknál nem lehet válni ha jól tudom) vagy egyéb okok akkor megbeszélném hogy akkor én mostantól diszkréten de máshol keresem meg a szexet.

2022. máj. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
13%
Akkor verd magadnak nő mellett is lúzer,papucs.
2022. máj. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!