Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti azért jártok /...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti azért jártok / jártatok bulizni, hogy utána dugjatok egy jót vagy nem?

Figyelt kérdés

2022. máj. 30. 09:03
A kérdező szavazást indított:
Igen, persze - miér te nem?
Nem, csak buliztunk a haverokkal.
Csak dugás miatt jártam bulizni.
29 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

az a tapasztalatom, hogy ritkán szexel csak ugy egy normális lány vadidegennel, vagy csak hogy legyen szex.

inkább akkor már haver, ismerős stb körből választanak csak szexre is valakit.

nyilván van kivétel nem mondom.

De sokkal szívesebben egyészakátik olyasvalakivel akit már látott innen onnan valamikor...

2022. máj. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Igen
2022. máj. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Nem.

Szórakozás miatt járok ilyesmi helyre

2022. máj. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem. A barátaimmal megyek kikapcsolódni és jól érezni magam. Nem azért hogy felszedjek valami vadidegen pasit és otthagyjam a bulit amiért fizettem meg a barátaimat. Ha szexelni akarok arra találok más felületen partnert.
2022. máj. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

#1


Nem tudom te hol mozogsz, de én fiatalon haverom, egyetemi évfolyamtársam szülőfalujába jártam bulizni. Mert egy szabolcsi falu, ahol van diszkó, rengeteg volt a csaj, én jóképű egyetemistaként nagyon kilógtam. Abból a faluból ledugtam 7 lányt. Igaz abból három a haverom unokatestvére volt, de egy kivételével én nem ismertem őket, csak a haveromtól kérdezték, hogy ki ez a jóképű srác veled. És ment a kefe. Meg aki nem rokona volt, azok közt volt 16 éves csaj, aki a szüzességét velem akarta elveszteni, odaküldte a barátnőjét, hogy a csaj beszélni akar velem. Kimentünk a kocsihoz, kiderült a korkülönbség, akkor nyelt egy nagyot, mert fiatalabbnak látszottam, mondtam, hogy én ritkán járok erre, ebből nem lesz járás, de ma érezzük jól magunkat. És megtörtént a dolog.

Szopások, ujjazások simán a kerthelységben, kocsiban hazafelé menet. Ott a diszkóban megismert csajokkal aztán összejártam más városban dugni, ahol OKJ-s ápolónőképzőbe vagy főiskolára jártak.


Gondolom nem én voltam az egyetlen, aki ott sikerrel járt, de azért az nagy előny volt, hogy nem helyi voltam, jóképű, egyetemista, ismertem helybeli srácot, akitől informálódtak a lányok, hogy ki vagyok, de mégse egy helyi belterjes arc, akivel naponta találkoztak volna egy egyéjszakás kaland után.


Amúgy aki nem szexel idegennel, annak annyit tudok mondani, hogy csak addig vagyok idegen, amíg be nem mutatkozunk egymásnak, esetleg elérhetőséget cserélünk. Mi számít idegennek? Mindenki idegenként indul, aztán elmúlik.

2022. máj. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!