Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgat ennyire az unokanő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat ennyire az unokanővérem?

Figyelt kérdés

5 évvel idősebb mint én, nem egy nagy eresztés a nő, de mégis olyan szinten izgat szexuálisan, hogy azt leírni nem lehet.


Valami fiatalkori "trauma" lehet?


2022. máj. 30. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

Defektes vagy.

Ha lenne barátnőd , már nem érdekelne.

2022. máj. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Elmondom neked miért.

Ez a stílusod: “nem egy nagy eresztés a nő”

Valószínűleg minden szökőévben egyszer áll szóba veled nőnemű lény, így szexuálisan frusztrált vagy, és még a legyet is megdugnád röptében. Bár arra nem jössz rá, hogy azért a markod a csajod, mert egy gyökér vagy, így továbbra is marad a recska, és a rokon nők stírölése/fikázása

2022. máj. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Persze legegyszerűbb mindenre azt írni, hogy defektes az illető.

Egyébiránt gyanítom, hogy több nővel volt dolgom mint neked, és már kettő hosszú párkapcsolaton is túl vagyok, ha ennyire izgatja a fantáziádat...

2022. máj. 30. 14:51
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Első kettő mezei balf...ék. És finom voltam.


Tiltott gyümölcs. Meg kell játszani, ne tökölj!


F, 42

2022. máj. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Hiaba egyszeru irni, az vagy ettol fuggetlenul
2022. máj. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

4. Nem érted ??

Nem tudja megdugni csak álmodozik a kis pöcs erről csak.

Inkább te vagy a balfék !!! ha ilyen tanácsot tudsz csak adni.

Persze itt még a saját tesóját is megdugja az ilyen.

2022. máj. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hol olvasol olyat, hogy meg akarom dugni?

Elhiszem, hogy te olyan szánalmas vagy, hogy ezt a az oldalt használod a hokizásra, és most épp, nem egy olyan kérdésbe futottál bele, amire írhatod a privát üzenetet, hogy kitudd verni. De attól még meglehetne nyilvánulni kulturáltan is.

Semmi szándékom nincs vele, csupán valami megmagyarázhatatlan módon izgat.

De volt párkapcsolatom és nagy valószínűséggel még lesz, így nem is szorulnék rá.


Szerintem vannak ezen az oldalon nálam jóval aberáltabbak is, köztük pl te.

2022. máj. 30. 15:06
 8/10 anonim ***** válasza:

" Valami fiatalkori "trauma" lehet? "

Ez biztos .

2022. máj. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
talán azért, mert ő az első idősebb nő a kornyezetedben akivel jól elvagy, és ha nem is d/*/gnád meg, de azért szexuálisan valamilyen szinten vonz.
2022. máj. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémákat. Miért lenne defektes, az unokanővér nem egy olyan rokon, akivel együtt laksz. Egyszerűen csak nőből van és pont olyan szexuális kisugárzása van, amire a kérdező vevő. Semmi köze ahhoz hogy rokon vagy sem.
2022. máj. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!