Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előfordulhat az hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat az hogy egy prostituáltnak valódi orgazmusa van?

Figyelt kérdés

Eddig úgy gondoltam hogy ez nem valószerű, a prosti az törvényszerűen megjátsza az orgazmust minden esetben

De a (szexuál)pszihológusom szerint a megjátszást csak addig van értelme csinálni amíg a "munkát elvégzik"

Azaz ha egy prostinál (régen) egy erősen megjátszott orgazmust (szorítás, görcs, karmolás, felszólítás a gyorsításra stb.) tapasztaltam, akkor az valójában nem is megjátszás, hanem valódi élvezet.

Elbizonytalanodtam

Ti mit gondoltok erről?



2022. máj. 31. 19:11
A kérdező szavazást indított:
Kizárt, bármennyire is túljátsza, kifejtem miért képtelenség
Elképzelhető, de valószínűtlen a dolog
Ez valódinak tűnik, nincs értelme túljátszani
42 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, de én nem jártam még prostinál nem tudom.

Attól függ, te hogy nézel ki. Ha elég jól elképzelhető, hogy vonzódott hozzád.

2022. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

A prosti kétszer élvez: először mikor fizetnek neki, másodjára mikor a pali leszáll róla! Minden más csak kivételként erősíti a szabályt.

Szerinted a prosti napi 10x elélvez minden kliensnél? Nap mint nap, hétről-hétre, hónapról-évről-évre? Ne legyél naiv. A megjátszás két dolognak szól:

- a kliens is élvezzen el mielőbb (sok embert spanol a női orgazmus),

- érezze magát a kuncsaft csudi büszkének, egyedinek hogy sikerült (visszamenjen legközelebb is).

2022. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2#

A kérdés az hogy minek játsza túl?Miért nem elég egy egyszerű megjátszás az elélvezésemig azt csá?

Erre nem válaszoltál

2022. máj. 31. 20:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor prostikent dolgoztam sokszor volt orgazmusom
2022. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 reflexből csinálja a már begyakorolt mozdulat és "hangsort". Nem túljátssza, hanem megjátssza az orgazmust. Sok pasiból automatikusan kiváltja hogy elélvez ha a nőnek orgazmusa van. Ezért játszik rá a prosti, hogy mielőbb kivégezze a kuncsaftot és tudjon pihenni.
2022. máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor élvez amikor fizetsz
2022. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Nem túljátssza, hanem megjátssza az orgazmust"

Voltam már nem egynél, nem is kettőnél. Hallottam tőlük rengeteg megjátszott orgazmust.

Ez egy kicsit más volt, írtam már hogy miben. Ez igenis "túljatszás" volt, nem a szokványos játék

2022. máj. 31. 21:59
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Pár évig, mint taxis fuvaroztam prostikat. Elmondásuk szerint elő tud fordulni orgazmus "munka" közben, de nagyon ritka. Inkább a visszajárósnál tud előfordulni, akit ismer már.

De a legtöbbször annak örülnek, ha 2 perc alatt végez a vendég.

2022. jún. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!