Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ki mondott először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ki mondott először véleményt a péniszetekről?

Figyelt kérdés
Barátnő, haver vagy esetleg családtag? N

2022. jún. 1. 00:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Barátnők mondtak csak véleményt. Szerintük nagy, pedig én nem érzem annak, megmérve is átlagos vagy kicsit azalatti.
2022. jún. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%
barátnők, szerintük bőven nagyobb mint az átlag
2022. jún. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Senki.
2022. jún. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%

Az elso baratnom, mivel o latta legeloszor es azt mondta hogy vastag. Nyilvan hosszusagra nem nagy, azt magamtol is tudom de o azt mondta hogy vastagnak szamit.

31F

2022. jún. 1. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Nekem barátnőm mondott véleményt róla azt hogy szép.Nem kicsi és nem is nagy...
2022. jún. 1. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
A haverom a strand zuhanyzójában 😊
2022. jún. 1. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
37%
A nagynéném mondott véleményt róla, bejött kezetmosni a fűrdőszobába és ekkor látta meg. Később ki is kezdett velem.
2022. jún. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%

Miért kell róla véleményt mondani?

Mint valami kiállítási tárgyról

Egyike az olyan dolgoknak, amit a természet adott, olyan amilyen. Nem a ti érdemetek, hogy milyen és mekkora

2022. jún. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Utolso: miert ne lehetne?Foleg dicseretet? Nekem nokent kb akarhanyszor latja a parom mindig elmondja, hogy (szerinte) milyen gyonyoru a cicim, akkor szerinted ezt sem kellene, mert nem en tehetek rola?

Vagy ennyi erovel remelem egy viragra sem mondod, hogy szep, mert az sem az o erdeme, meg egy varangyos bekara sem mondod, hogy mennyire csunya, mert hat nem tehet rola. Az eletben baromira sok mindent a termeszet adott es szabalyoz, eddig nem tudtam, hogy azokrol nem lehet velemenyunk :DD

2022. jún. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%

Egy kis csajt a meló helyen már régen fűztem, amikor feljött hozzám és dugásig jutottunk, akkor amikor meglátta az álló farkam azt mondta, hogy "hú ez jó vastag", gondoltam akkor most nagyon megduglak, hát tényleg nehezen ment be neki eleinte, de finom voltam, a szex végér már viszont úgy kitágult, hogy mondom még kevés is lesz neki.

Szex után azt mondta, hogy "de jól megdugtál, nem dugott még így meg senki".

Egyébként csikló orgazmusos csaj volt, kézi csikló izgatással tudott elélvezni, de dugni is szeretett.

2022. jún. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!