Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 folotti extrem vagyakkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 folotti extrem vagyakkal biro holgyek, smpixien vagytok, voltatok regisztralva? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2022. jún. 1. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mik azok az extrém vàgyak?
2022. jún. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bdsm kategoriaba minden ami beletartozik
2022. jún. 1. 12:31
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem és nem is leszek
2022. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a tapasztalat mint az összes többi hasonló oldalról. Irgalmatlan sok kamus, még több idióta, csak a pixie-n hatványozott számban előfordulva.
2022. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Nekem onnan lett egy domom bdsm szexkapcsolatra.

Értelemszerűen sub oldal voltam.

De sokat kellett szórni, mert jellemzően ott sem tudnak szöveget értelmezni az emberek.

Mert hiába írtam le, hogy csak hetero kapcsolatot keresek, betaláltak a dominák.

Hiába írtam le, hogy 25 év alatti és 50 fölötti férfival nem szeretnék ismerkedni, megtaláltak a 19-20 évesek és a 50++-os férfiak.


De szerencsére alpári stílussal nem találkoztam.

Én az adott idő korlátok között mindenkinek válaszoltam szépen sorban, udvariasan és az én válaszleveleimhez hasonló udvarias válaszokat és elnézeseket kaptam vissza. Többször senki nem írt akit lekoptattam, csak lesz mi lesz alapon bepróbálkoztak.


A dom akit kifogtam ő is normális volt, a személyes találkozót megelőzte sok levelezés.

Személyesen sem nyomult, hanem átbeszéltük amikről a levelekben már említést tettünk. Ő elmondta mit keres egy subban, én elmondtam, hogy mit szeretnék kipróbálni, mik a vágyaim, mik azok a dolgok amiktől tartok, miket próbáltam már és mik azok amik tiltó listásak.


5 hónapig voltunk egymás játszópajtásai, ő mindvégig tartotta magát a megbeszéltekhez, sosem ment túl a határaimon és minden számomra extrém vágyamat teljesítette. Ilyen volt pl a swinger klub, a shibari kötözés és függesztés meg és átélése.


Nekem ez volt az egyetlen kapcsolatom onnan de összeségében pozitív a lecsapódás.


De ez kb 6-7 éve volt.

2022. jún. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi ez korrekt volt. Hetero ferfikent remenytelen a pixie de latom akkor a noknek se konnyu
2022. jún. 4. 07:29
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

pont ma néztem fel a pixie-re. Eddig 1 kapcsolatom volt onnan egy switch lánnyal, meg pár jó fej embert ismertem még meg. De a 95% az fizetős domina vagy lehúzós "findom" azaz ingyenélő. Rengeteg a kamu reg is. Rá írsz és jön vissza hogy töltsd fel a telóját meg adj neki VIP-t stb.

No meg a hitelesek 99%-a Bp-i, vidékről szinte esélytelen párt találni, de sose tudni.

2022. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem lehetetlen. Tény, hogy sok az abberált és a kamuprofil és talán lehúzós nőből is több van a pixin, mint az átlag társkeresőn. Én nem voltam fenn sokáig, de ott találtam meg a párom, akivel nagyon szerencsésnek érzem magam. 20-as éveimben járó nő vagyok, ő idősebb nálam. Nem csak szexkapcsolat, teljesen hivatalosan együtt vagyunk, annyi, hogy a külvilág nem tud az extrém hobbynkról. Nem szégyelljük, csak úgy vagyunk vele, hogy ez csak a mienk és senki másra nem tartozik. ... Amit tanácsolni tudnék, talán az, hogy amit kiraksz a kirakatba, azt is fogják venni. Attól még, hogy az oldal tartalma erőteljesen szexuális jellegű, nem kell állatként viselkedni és lehet esélyed normális társat találni. A szerencse a lehetőség találkozása a felkészültséggel. Szóval lehetne itt még jönni hasonló bölcsességekkel, de a lényeg, hogy körültekintéssel kell ugyan eljárni a szóban forgó oldalon, de nem sokkal ördögtől valóbb, mint más társkeresők (bár máson nem voltam fenn).
febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!