Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jól sejtem, hogy a ma 15-21...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sejtem, hogy a ma 15-21 éves lányok már nem szüzek és széjjel-szertekezték az agyukat míg a legtöbb igen sok pasi 30 környékén is szűz?

Figyelt kérdés

Vajon tágak már?


Vicces hogy a nálam fiatalabb lányok mennyire tapasztaltak, még én nem is voltam nővel 28 évesen.


Ezt nagyon igazságtalannak érzem, mert teljesen átlagos normális pasi vagyok és azok közé tartoztam aki még rendszeresen imádkozott. Volt hitem, de már feladtam az egészet. Nem értem nekem miért nem jön össze. Biztos ennyire ronda vagyok. Sokszor elgondolkodom érdemesebb lenne meghalni, mert mások már végig keflték az életüket eddigre, míg én egy lányt sem tudtam megölelni.



2022. jún. 1. 23:08
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen jól látod.

Minden 15-21 éves csaj, kivétel nélkül széjjel szeretkezte az agyát.


Hiszen ők nem látnak tovább a puncijuknál, nem úgy mint a pasik,akik prűdek és kevésbé kívánják a szexet.

2022. jún. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:

Nem vagyok prűd :D de tény hogy ebben a korosztályban sokkal több az olyan férfi, srác aki még lányt nem is látott meztelenül max a neten.


A ducibb lányok is úgy pattintanak le, mint valami palánk.

2022. jún. 1. 23:17
 3/53 anonim ***** válasza:
63%
nem
2022. jún. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Ezt te sem hiszed, hogy nem!
2022. jún. 1. 23:31
 5/53 anonim ***** válasza:
75%
És mi nők tehetünk tán arról, hogy ti férfiak olyan nyomingerek vagytok többségben, hogy a nőket csak taszítjátok? Senki nem tartott fegyvert a fejükhöz a szegény 30 fele kacsingató inceleknek, hogy hé te legyél már unalmas, érdektelen, csúnya és tipikus matrica pali, 0 önbizalommal. Én például tökösebb vagyok néhány férfinél és ehez nem kellett 21 éves koromig széjjel kefélnem magamat. -.-' Ráadásul nekem duci nőként is van önbizalmam és önbecsülésem. Mindk jöjjek össze egy unalmas pasival?
2022. jún. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
Talán azért olyan mert soha nem kapott normális visszajelzést. Nektek miért a hű meg ha kell. Miért nem elég egy szerető normális társ aki megbecsül minden fölösleges sallang nélkül.
2022. jún. 1. 23:39
 7/53 anonim ***** válasza:
84%
Azért a hű meg a ha kell, mert van önbecsülésem és nem érem be az egyszerű, unalmas pasikkal akik puncit növesztettek maguknak kínjukban. Vagy mert ha egy férfinak jó kiállása, magabiztossága, humora és kinézete van nem szerethet egy nőt? Vagy talán duciként én kevesebbet érdemlek?😅😅 Túl sokat hisztizel és drámázol ahelyett, hogy fejlesztenéd a belsőd meg a külsöd. A nők 95%-a a hisztis, nyafogós, mártír pasikat utálja akik azzal jönnek, hogy jajj de szeretnének minket. Amíg nem szeretitek magatokat addig miért vàrjátok el, hogy más szeressen?
2022. jún. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
84%

Valszeg messziről üvölt rólad hogy balek vagy..

nem tudom mi a fene van manapság a "hímekkel", nem is érdekel az ő bajuk, de én anno relatíve félénk gyerekként szó szerint végigkúrtam a huszas harmincas éveimet.. oké mostanában nagy gondok vannak a női nemnél is fejben, meg már én is sokkal jobban válogatok. de azért anno ha 30 évesen még nem láttam volna puncit, hát tuti felkötöm magam. :)

2022. jún. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez egy elég nagy általánosítás, vannak olyan lányok/nők akikre ez tényleg ogaz is, de a többségre egyáltalán nem ez a jellemző.

Sok ismerősöm van ebből a korosztályból, egyet ismerek akire teljesen illik a leírás. A többire meg aligha, normális életük van, többségük kapcsolatban van, de nem jellemző hogy szétkefélnék vagy szétbuliznák magukat, csak pár hangos kivétel van.

2022. jún. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
93%

És amúgy akkor mi van ha szétkeféltették magukat?

Kedves egészségükre, kit érdekel? Max akkor vagyok erre kíváncsi ha nézhetem közben :D :D :D

2022. jún. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!