Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok és mi a tapaszta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok és mi a tapasztalatotok a nők orgazmuskontrolljáról?

Figyelt kérdés

Kölcsönös megegyezésről beszélünk, amikor a nő szexuális izgatása, motiválása, alárendeltségének elmélyítése a cél. Hogy működött, milyen szexuális alkata, viselkedése volt, mennyire lett sikeres? Te csináltad, veled művelték vagy hozzászóló vagy?

32F



2022. jún. 2. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nokkel nem, ez inkabb ferfiakkal szoktak. A nok nem annyira orgazmusfuggoek.


Noknel tulizgatast szoktam. Post

Orgazm.

2022. jún. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmmel szoktam csinálni. Kikötözöm és órákig húzom az agyát. Nagyon könyörög már a végén, kb bármit megígér csak engedjem elélvezni..

De az tény h nála nem mindig működik, van hogy nincs kedve, vagy egyszerűen elfárad tőle és ingerült lesz. Velem kb bármikor csinálhatja ezt, és csinálja is sokszor..

2022. jún. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. javított az orgazmusproblémámon ez a játék. Nehezemre esett mindig is elmenni, és ha nem koncentráltam 1000%-ban oda, már nem is sikerült. Ezek után jött az ötlet, hogy a Domom megpróbálja kontrollálni az orgazmusomat. Attól függetlenül, hogy közös ötlet volt, először nem hittem benne, mert ígyis problémás volt az egész, és nem akartam ezzel elrontani az orgazmusaimat, hogy még ő parancsolgasson, hogy mikor kellene elmennem. De pozitívan csalódtam az egészben, és sikerült úgy belemásznia a fejembe és az ujjai köré csavarni az elmémet, hogy parancsra elélveztem. Azóta sokszor játsszuk ezt a játékot, és imádjuk. És nem orgazmus-kontrollos BDSM játékoknál is könnyebben elmegyek azóta.

N

2022. jún. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

3-as

Jól tettétek. Ezt mindenkinek kellene játszani.

Én is sokszor lebegtetem a bnőmet org előtt egy hajszállal, néha 15-20 percig is. Beleőrül és könyörög :-). Aztán egyszer csak megkapja, aztán néha sír és bepisil.

És úgy bújunk össze utána, :-). Édes élet :-).

2022. jún. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!