Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Péniszgyűrűt rendszeresen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péniszgyűrűt rendszeresen használó pasik, válaszolnátok a lenti kérdésekre a párom megnyugtatása érdekében?

Figyelt kérdés

1. Mikor teszitek fel, közvetlenül behatolás előtt vagy már az előjáték során?

2. Mennyivel lesz merevebb, eresebb tőle a péniszetek, mint a gyűrű nélkül?

3. Mikor veszitek le, van időtartam ameddig rajtatok lehet? Mi van akkor, ha nagyon rászorul, nem lehet levenni?

Barátomnak szeretnék egyet venni, de nagyon fél attól, hogy nem tudja majd levenni, rászorulva mehetünk a sürgősségire.



2022. jún. 2. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Még nő létemre is tudom, hogy nem szorul rá, mert egyrészt szilikon, másrészt ezek csak egy picit szorítják a hímvesszőt. Ha nagyon szoros lenne, nem kapna vért, és fájna is nekik.

27N

2022. jún. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fémet szeretnék neki venni, nemcsak szilikon létezik.
2022. jún. 2. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:

1: előjáték előtt. Ha kezd merevedni, már nehéz/nem tudom felrakni.

2: merevebb nem sokkal, eresebb sokkal jobban

3:a fémet nem tudom levenni amíg állok. A szilikont, vastagabbakat sokkal jobban szeretem, mert le lehet venni bármikor és a golyóim is jobban megemelik.

Legyen teljesen szőrtelen, úgy sokkal jobb, nem tudja húzni.

2022. jún. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem magömlés után lankad, van mikor szárazon lehúzom. Ha nem jön le szárazon, szappanos víz, vagy krém segíthet.
2023. máj. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!