Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én vagyok ezzel egyedül?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ezzel egyedül? (fenekelés)

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy csak én szoktam fantáziálni arról, hogy milyen is lehet az, amikor elfenekel egy középkorú férfi.


(Remélem, hogy nem csak én:-))


L



2022. jún. 2. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Hapsikám, ha közben még lánynak is képzeled el magad az azért már rázós
2022. jún. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Én is szoktam ezen fantáziálni csak nem nagyon van idősebb megbízható pasi ....
2022. jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Privi áradat 3..2...1 MOST! 😂
2022. jún. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Írj rám segítek.
2022. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8%
az a baj hogy fiú, mert különben visszaírna ha érdekelné a téma :D
2022. jún. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5%
Hogy pofoznám én PÉPPÉ azt a sok kamus fickót akik lénynak adják itt ki magukat és kiírnak dolgokat. Ez a kérdező nem tudom lány vagy fiú, előzetes ítéleteket senkiről írni nem szabad - de már rakásra futok bele senkiházi alakokba akik más idejét rabolják!
2022. jún. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

5-ös egyetértek, amikor privátra nem írnak vissza, akkor az alapból gyanús.

Ettől függetlenül ez a kérdező lehet akár lány is, nem tudom. Én általánosságban írtam. Más az, ha valaki már meggyőződött róla, hogy egy adott kérdező kamus és privátban jól helyre teszi...

2022. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

1.

Lány vagyok és nem úgy értettem, hogy én verek el valakit, hanem pont fordítva gondoltam

2022. jún. 2. 18:05
 9/16 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban tetszik, ha egy bizonyos középkorú hölgy pálcáz. Mindig arra kérem, verjen sírásig de sose jön össze, hamarabb elzsibbad a fenekem.
2022. jún. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nem tudok rögtön válaszolni a privát üzenetekre, de a jogosultsági szintem miatt 1 üzenetre tudok válaszolni, a következőre 15 percet kell várni. Illetve, ha kommentet írok szintén várnom kell 3 percet mire új kommentet tudnék írni. (most először regisztráltam fel ide és még ismerkedem az oldallal. A megértéseket köszönöm)
2022. jún. 2. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!