Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az északiak a déliekhez, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az északiak a déliekhez, a déliek pedig az északiakhoz vonzódnak?

Figyelt kérdés

Más is mefigyelte rajtam kívül ezt a jelenséget?


északi: világos bőr és haj

déli: barna bőr és haj


Rengeteg olyan párt látok, ahol ez a két pólus talált egymásra.



2022. jún. 2. 23:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Úgy is mondhatnám, hogy skandináv - latin.
2022. jún. 2. 23:52
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Igen, alapvetően mindenki a magafajtájához vonzódik a leginkább, hiszen az nyújtja az otthon érzését, a biztonságérzetet, erre már kismillió kutatás van.
2022. jún. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Én inkább skandináv típus vagyok, és egyértelműen a skandináv típushoz vonzódom, szóval részemről nem. Igaz, férfi vagyok. A mediterrán külső inkább a nőknek szokott bejönni elsöprő többségben.
2022. jún. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem totál vegyes a kép. főleg egy ilyen (európai mércével) kevert nép esetén, mint a magyar
2022. jún. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Igen mert valahol tudat alatt azt feltételezi az ember hogy aki külső hegyekben nagyon hasonlít az közelebbi rokon ezert előnytelen lenne vele gyereket vállalni. Nyilvan ma már nem csak a gyerekvállás a cél de evoluciosan ez az alap.

Én is pl sötét bőrrel és hajjal mindig a szőke kék szemű pasikhoz vonzodtam. De példának okáért van olyan barátnőm aki szintén ilyen adottságokkal a vele azonos kinézetű pasikat szereti.

Szóval nem törvényszerű ez sem. Meg például olyan országokban ahol nincs ekkora diverzitas (Kína, Mexikó) ez megintcsak nem szempont.

2022. jún. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. jún. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én északiként a távolkeletiekhez vonzódok.
2022. jún. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen, ez tudományosan igazolt tény. Ösztönösen azokhoz vonzódunk, akiknek a DNS-e minél inkább különbözik a miénktől. Így az utódoknál kisebb eséllyel ütköznek ki az örökletes betegségek.
2022. jún. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Azt kihagytad, hogy a nyugatiak a keleteiekhez és fordítva 🤣
2022. jún. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kovpet ***** válasza:
Minden dél, ami a Falon túl van.
2022. jún. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!