Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen jeleket adtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen jeleket adtok egy szórakozóhelyen, ha nyitottak vagytok ismerkedésre, vagy akár többre is?

Figyelt kérdés

2022. jún. 4. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tartós szemkontaktus, közlekedés, mosoly, netán tánc is, beszédbe elegyedés, stb.
2022. jún. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Közlekedés? :D :D
2022. jún. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Közeledés :D , naná, meg az automatikus javítás, még jó, hogy... :D


Szóval fizikai közeledés, azaz szűkülő távolság fizikailag kettőnk között, úgy értettem, ugyebár... :D

2022. jún. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Odamész a palihoz, vagy mi?
2022. jún. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, hogy mennyire vagyok épp kiéhezve, mennyire tetszik az illető, mennyire van kedvem játszani, fogócskázni, vagy mennyire vagyok épp türelmetlen, de nem valószínű, hogy odaállok elé két centire szembe vele, ennyire azért nem vagyok rámenős... Bár volt már olyan eset, nem is buliban, hanem konkrétan boltban, hogy bementem venni valamit egy boltba, megláttam az eladót és úgy elájultam tőle, hogy alig bírtam kinyögni, hogy mit is keresek, és miután sikerült mégis csak és megnéztem vagy felfogtam, hogy nincs, megkérdezte, hogy még valamit, és mondtam neki, hogy igen: mit csinálsz ma este - hát az vicces volt, hogy hogy belevörösödött a legény :D , aztán közölte velem, hogy kissé már nős, szóval lekéstem róla sajnos, de azért láttam, hogy hízik a mája és bár magam is meglepődtem a mégis csak számomra is meglehetősen rámenősségemen, nem sajnáltam az elismerő pillantásaimat, netán az általa is fogott utána csorgó nyálam... :D De amúgy ez azért nem jellemző rám...


Amúgy szemkontaktus mindenek előtt, az mindent elárul...

2022. jún. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként a szemkontaktust tudom megerősíteni. Ha tetszettem a csajnak, mindig nézegetett felém.

Ha odamentem hozzá, akkor ilyenek voltak, hogy nyitottak a kommunikációra, tánc közben megfogja a kezed. Onnan is tudtam, hogy nem tartok rossz irányba, ha a csaj a derekamat megfogta. Aztán egyre közelebb táncolunk, nem ellenkezik, ha simogatom. Tudni kell az erogén zónákat, finoman beindítani a csajt. Aztán, a többi már könnyebben megy.


Most, ahogy ezt leírtam, kb. előadást is tarthatnék belőle. :D

2022. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valaki magánba írt nekem, hogy "tudom, hogy nagyon régi ez a válaszod, de ez tényleg megtörtént ebben a formában, hogy az eladótól megkérdezted, mit csinál este? :) Hány éves voltál akkor és mennyi vagy most? Van kedved beszélgetni? (Ha valóban nőnemű vagy)", ám én inkább itt válaszolok, hogy valóban megtörtént a 2022. jún. 14. 22:29-én írt válaszom és valóban nőnemű vagyok, és már harminc év felett voltam, amikor ez megtörtént, most meg már negyven is elmúltam.
jan. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!