Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik a legbiztosabb módszerek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legbiztosabb módszerek arra szex közben, hogy biztosan ne essen teherbe a lány az aktus után?

Figyelt kérdés

Én igazából nagyon nem kedvelem ha a gumi rajtam van, nem szeretek óvszerrel szeretkezni...

Milyen más módszerek vannak még?

Mondjuk a lány a barátnőm, renddben van minden a kapcsolatunkban, csak ez a gumi nagyon necces..



2022. jún. 4. 15:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
nekem spirálom van :D
2022. jún. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az egyik legnagyobb biztonságot nyújt a gumi
2022. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Hát a guminál biztosabb csak az ha nem is szexeltek! Én se szeretem a gumit de felhúzom mert nem szeretném azt se,hogy a hülye fogalmazásgátlókkal szétcsessze a hormonjait! Azt mondod rendben van amúgy a kapcsolatotok,ennyi áldozatot megér szerintem!
2022. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Van többféle fogamzásgátlási módszer, mivel ezek mind a nőre korlátozódnak, őt veszélyeztethetik stb, így ő is dönti el szeretné-e alkalmazni. Az lepkefink érv hogy neked necces a gumi, meg nem olyan jó. Egy gyerek felnevelése sem olyan jó buli ám. Amugy piacon van már a férfi bogyó is, a te fajtádnak egyenesen rohannia kéne hogy beszerezze de hol vagytok ilyenkor?.
2022. jún. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Ja, menj férfi fogamzásgátlót iratni, ha ennyire necces neked a gumi.
2022. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
De ari...nem szereti. De azért gondolom nagyokat durrogsz ettől függetlenül, tehát nincs baj az ejakulációval. Annyira necces akkor nem lehet. Ha meg a fog.gátló miatt a csajod nem nedvesedne és a libidója a béka segge alá esne akkor az lenne necces. Vagy jó kis embóliát/trombózist kapna tőle. Száradjon le az ilyen hólyagok farka, de komolyan. Ennyi bajotok van az életben, nem ANNYIRA jó úgy a szex. Szörnyű lehet...
2022. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

segből szájba.

Ez tuti biztos

2022. jún. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én elköttettem az ondóvezetékem.

F52

2022. jún. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Popsiba kell tolni.
2022. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A legbiztosabb módszer a gumi. Ha nem tetszik, nem kell dugni.
2022. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!