Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Multiorgazmust/száraz orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Multiorgazmust/száraz orgazmust gyakorlók, hány menetre képes élvezettel, aki így szexel?

Figyelt kérdés
Olyanok véleménye érdekel, akik alkalmazzák. Hogy lehet megtanulni? Mióta alkalmazzátok? Van-e hátránya?

2022. jún. 7. 09:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2022. jún. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyre ami jól esik.
2022. jún. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez pontosan mit is jelent?
2022. jún. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet tanulni

Vagy tudod, vagy nem

2022. jún. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én sem hiszem, hogy tanultam. Egyszerűen megy. De nekem nem száraz a többedik sem, csak kevesebb jön. Persze az első 2-3 alkalomra gondolok. Aztán utána már előbb-utóbb elfogy a matéria. És persze minden menetkor egyre többet kell dolgozni érte, hogy újra sikerüljön, erősebb inger kell. Szóval általában előbb fáradok el fizikailag, mintsem az ezredes adná fel.


31/F

2022. jún. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Valaki elmagyarázza esetleg, hogy mi ez?


Köszi


22/L

2022. jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6 a köztudatban az él, hogy a férfiak egy orgazmus után álmosan a másik felükre fordulnak, a szerszám lekonyul és ennyi volt. Egy patronjuk van, azt kell beosztani.


A valóságban azonban vannak férfiak, akiknek orgazmus után nem múlik el feltétlen az erekciójuk, képesek rövid pihenő után, vagy akár pihenő nélkül folytatni, akár több meneten át. Ez pedig adottság, nem begyakorolt valami. Ahogy nők közt is van, aki egy menetes és az első orgazmus után szinte kellemetlen folytatnia. És persze sok nő képes sorozatos orgazmusra.


Ezen felül száraz orgazmusnak hívják, amelyik nem jár együtt ejakulációval.


A kor előrehaladtával persze romlik a képesség férfiaknál.

2022. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Köszi, végre kiderült számomra is, mit jelent.


A nőknél a maszturbálás közbeni 2-3 az is ennek számít?

2022. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálam így működik az elejétől fogva, maszturbálásnál is ez van. Egy szex alatt simán elélvezek 5-6 alkalommal is, bár már az elsőnél is van magömlésem, viszont ez nem befolyásolja a dolgokat, végig kemény marad a farkam és ugyanolyan jó az orgazmus minden alkalommal, sőt könnyebben is összejön a többedik orgazmus, nem tudom olyan jól kontrollálni mint az elsőt.

Hátrányt nem igazán tudok mondani, én is és barátnőm is élvezzük ezt az adottságomat, illetve barátnőm is képes többször elélvezni egymás után.

Nem vagyok benne biztos, hogy ezt lehet tanulni, nekem alapból ilyen, de elvileg vannak könyvek a témáról, ahol a száraz orgazmust említik mint megoldást a multiorgazmusra.

2022. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8-as


igen, a nők többszöri orgazmusa is multiorgazmusnak számít.

2022. jún. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!