Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Leszbikusoknak miért nem kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusoknak miért nem kell saját gyerek?

Figyelt kérdés
Értem én azt, hogy a nőket szereti, de az mivel jobb, hogy örökbefogadnak egy gyereket, semmint sajátjuk legyen? Én ezt heteroszexuális nőként nem érem fel ésszel, nekem az a legfontosabb, hogy saját gyerekem legyen, a saját vérem. Attól még, hogy nem szeretik a f#szt, nem hiszem, hogy pár menetet nem bírnának ki egy férfival vagy, hogy megkérnék, hogy verje ki, aztán a cucc meg oda kerülne, ahol a helye van. És lenne saját gyerek, akit egyedül vagy a barátnőjükkel közösen nevelének fel. Hiszen sok nő neveli egyedül a gyerekét, nem kell egy férfi mellett elköteleznie magát senkinek, ha nem akarja. Nem vagyok sem homofób, sem az árva gyerekek ellen nem beszélek, hiszen ők is megérdemelnek egy boldog családot. De ez a kérdés már régóta foglalkoztat engem.

2022. jún. 7. 18:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Először is ostobaságokat beszélsz

Sok leszbikus nőnek van saját gyereke. Pl mesterséges megtermékenyítéssel.

És igen, van aki mèg hajlandó pasival is lefeküdni

De olyan intelligens emberek is léteznek a világon, akik tudják, hogy mennyi az árva gyerek, és inkább örökbe fogadnak, semmint szülnének.

És olyan is van, aki irtózik a szülés gondolatától.

Fel kéne fognod, hogy attól, hogy neked valami magától értetődő, attól még nem biztos, hogy a világ összes embere is ugyanúgy gondolja….

Egysíkú gondolkodás….

2022. jún. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Nem csak örökbefogadás van hanem lombik bébi program is.

Aki leszbikus, pedig csak és kizárólag a nőkhöz vonzódik, nem bir ki egy menetet sem férfival, mert lelkileg nem bírná. Te sem szeretnél pár menetre nővel lenni.

2022. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik leszbik vagy homoszexuálisok és szeretnének gyereket. Ebből is van a gond, mert sok helyen a törvények nem engedik, a társadalom nem támogatja, viszont ők szeretnék.
2022. jún. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Sokan undorodnak / félnek a terhesség és a szülés gondolatától heteró nőként is, csak mondom... Nem jutott még eszedbe, hogy a heteró nők nem egy kollektív tudat?


Szerintem meg az nem akar igazán, önzetlenül gyereket, akinek nem jó akármelyik gyerek, akit odaadnak neki. (Sosem bírtam felfogni, miért hisztiznek az évek után kiderülő, kórházas elcseréléseken az emberek.) Ha az a fontos neki, hogy a saját vére legyen és a saját méhéből húzzák ki, az csak a saját ostoba, állatias ösztöneinek és egoizmusának a rabja. Bár az állatias ösztön része átgondolandó, mert még a majmok is zokszó nélkül felnevelik egymás kölykét.

2022. jún. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Egy nőnek szerintem a gyereke az élete (és a leszbikusok is nőnek számítanak). Most mond meg, két nőnek mi a boldogsága, ha nincsen gyerek, nincsen utód? Oké, hogy szeretik egymást, de még házasságot sem köthetnek egymással (itt Magyarországon). Csak egyszerűen kihalnak majd a világból? És azért merült fel bennem ez, mert úgye hivatalosan leszbikus párok nem hozhatnak ki intézetből gyereket. Ezért írtam, hogy legalább az egyik bevállalhatná a pasival együttlétet a gyerekükért, akit nevelhetnek. Vagy akár ott a mesterséges megterméknyítés is. És igen, én bevállalnám a nővel való együttlétet is, ha a gyerekemről szólna.
2022. jún. 7. 19:31
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Van egy kis disszonancia a mondataidban. Ne vedd sértésnek de én megkérdőjelezem hogy te mennyire vagy nő.

Nem mindegy neked hogy egy leszbikus pár kihal-e utód nélkül, vagy csak a meg nem értett férfihiúság mondatja ezt veled.

Ezt a problémát inkább a 30-as incel férfiak szokták feszegetni, hátha jut nekik is egy potya numera.

Ha neked ez akkora probléma akkor mit szólsz a nagy sztárok béranyával kihordatott gyermekeihez?

2022. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem szeretem a gyerekeket es nem vagyok gyereknevelo tipus valoszinu azert lettem leszbikus


28 N

2022. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
De nem fogod fel hogy nem minden nő szeretne gyereket??
2022. jún. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a legrosszabb rémálmuk lenne egy férfival szexelni.
2022. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek szíve-joga eldönteni, hogy szeretne-e gyereket, tudja viselni a szülés fájdalmát, azt ami azzal jár. A teste kizsigerelését.

Szerintem szuper, hogy fogadnak örökbe, sok gyermek ígyis tényleg árva és nem törődik velük senki sem. :( <3

2022. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!