Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM terén van rossz tapasztal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM terén van rossz tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Elmesélitek? Csak hogy tanulhasson belőle aki kíváncsi. Írjátok le a nemeteket is kérlek.
2022. jún. 8. 08:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%

Van. VOlt párommal próbáltuk és ő túl erőszakos volt. Nem tetszett. L24

Nem kérek privátot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2022. jún. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
98%
25 éves voltam. Egy párhoz mentem. Ők 25 és 30 voltak. A srác a barátnője szolgája volt. Kocsival jöttek értem és elmentünk egy helyre ami be volt rendezve BDSM-re Pest közelében. Kis tanya szerűség. Az eleje jól ment. Amiket kértem azokat csinálta. Le lettem kötve pl egy székszerűségre ahol pucsitasz és fenekelni tud. Aztán egyszer csak utasította a srácot, hogy dugjon meg. Kiabáltam a menekülőszót de ő csak nevetett. A srác végül az arcomra élvezett. Iszonyatosan megalázva éreztem magam de nem úgy ahogy akartam. A tehetetlenség a düh a nem akarás a minden. Sokáig nem is beszéltem erről. Most is csak írásban. Szóval ez egy nagyon meghatározó élmény volt. Megjegyzem életem második ilyen találkozója volt. Arra emlékszem csak hogy a kocsiba ezekután csendben ültem be. Csendben megtörve ültem végig. Egyébként sportos normális pasi vagyok. Utólag belátom, hogy én hibáztam hisz azt mondtam a csajnak minden mehet amit ő akar. Ezt ugyanis egy levélben leírtam neki, hogy filózom a fejlejentésen. Azt írta, hogy nyugodtan hisz írásba adtam, hogy minden amit ő akar mehet. Mondjuk azért másnapra törölte magát az oldalról. Hát ennyi az én horror storym. Megjegyzem később rosszlányokon láttam egyszer. Hála égnek volt sok jó élményem is azóta de ez nagyon felkavaró volt.
2022. jún. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedés alatt végig mondogatta hogy ő a durva szexet szereti, csak az jó neki (hajtépés, torokdugás, vad anál, mellbimbó tépés, fenekelés, pálcázás, gúsba kötés, légzéskontroll...). Mire oda kerültünk oda voltam érte hogy na végre egy nő aki szintén azt akarja mint én. Aztán szex közben már szólt hogy ha fogom a fejét orál közben (csak rátettem a kezem), vagy amikor a fenekére csaptam szólt hogy ne ütögessem, pedig az is még csak teljesen finom volt...
2022. jún. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
A kötözés nyomai megmaradtak vagy 2 hétig... Nyáron ez elég kínos volt.
2022. jún. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Hú, 2-es! Vakmerő voltál. Idegen párral elmenni egy kietlen tanyára BDSM játékra? Rosszabb is történhetett volna. :(
2022. jún. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%
Dominaként szeretem kiadni hogy 2 szolga srác egymással csináljon valamit. Ez egyfajta beugró. Az olyan idegesít a legjobban aki mindent leokéz majd a tali előtti órában eltűnik. Volt nem egy ilyen. Már annyira bosszant hogy addig nem is adok képeket pl, mert komolytalanok. De közbe mindegyik arra panaszkodik, hogy jaj csak fizetős van pedig bármit megtenne. Hát nem vagyok fizetős mégis kamuznak.
2022. jún. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
#3 Nőként nem értem az ilyen lányokat. Minek eltúlozni? Én szeretem a durvulást egy bizonyos határig, de sosem állítok magamról többet, mint amit tényleg szeretek.
2022. jún. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%
Egy régi ismertség volt. A srác mondta hogy hozná a barátját is aki be is jött. 22cm farka volt ezért kértem hogy majd óvatosan. Erre a srác kis sikosítót rakott a fenekemre majd benyomta tövig. Hát nem kicsit kiáltottam fel. Hogy lehet ennyi esze? "Mert ő azt hitte ezt élvezem" Mondom akkor szerinte minek mondtam hogy óvatosan? Megjegyzem már nem vagyok benne ilyesmikben egyáltalán. Fiatalon izgalmasnak tűnt de meguntam.
2022. jún. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Voltam pár partnerrel és én is kérdeztem kinek mi volt. Ilyenek azért nem. ÉSSZEL ismerkedjetek és kész.
2022. jún. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy nem tudom kiélni.
2022. jún. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!