Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is rájött hogy ő maga egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is rájött hogy ő maga egy softboi, egy puhapöc*?

Figyelt kérdés

Nem kellek a lányoknak. Vagyis eddig nem kellettem mert "softboi" tehát magyarán puhapöc* voltam: ami annyit jelent ugye nem jóképű, érzelmes, művelt, bújós srác.

15 éves koromtól próbálkozom csajozni, nem sok sikerrel, tehát 10 éve. Csak nem rég tudatosult bennem hogy incel és softboi vagyok. Szerencsére már elégé kiégett vagyok ehhez, hogy fel tudjam dolgozni. Ugyanakkor mégis nehéz, hogy soha nem kellettem senkinek, soha nem szerettek viszont, nem hívtak bulizni mert egy partykillernek tartottak. Eltelt 12 év az életemből, kiégtem és nem jutottam semmire. Nem kellettem senkinek. Kiábrándultam, bevettem a blackpill-t azt hiszem. Megcsömörlöttem. hogy a nőknek, a faékegyszerű férfiak kellenek, vagy a menőcsávók, a pénzesek az alfa hímek akik valakik, az adott közösségükben.



2022. jún. 8. 20:34
A kérdező szavazást indított:
Nem tudom miről bezsélsz.
Énis ettől szenvedek, ezen megyek keresztül.
Igy jár a ki nem divatos, és különc.
15 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Már bocs, de a bújós srácok az igazi puhapötsök. Nem véletlen, hogy nem is a "férfi" kifejezést használtam. Az van, ha magadat adod, nem pedig mások csajozási módszerét referenciának tekintve próbálkozol, előbb-utóbb utóbb (inkább előbb) sikered lesz. A nők egy valamit utálnak rettenetesen: ha eleve lúzernek cimkézed fel magad. Ha ezt a stílust - a ami már eleve a kérdésedből is bő folyamokban árad - le tudod vetközni, már félig sikered van.
2022. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%

Valszeg az is softboi lehetett akit miattam elhagyott a barátnője pár héttel azután hogy összejöttek. Így fogalmazott a lány "ő olyan lelkizős, inkább barát, veled jobban lehet flörtölgetni, jobb szexelni". Pár hét múlva összejöttem egy jobb csajjal, aztán amikor kb fél év múlva szakítottunk, ráírtam a korábbi lányra és megint megdugtam.

Egyébként a leírás ellenére nem vagyok egy bunkó idióta, és ez az eset is iskolapéldája annak a jelenségnek hogy a mai világban csomó lány inkább osztozik, meg várakozik hogy mikor kerül sorra a top kb 20% csávó talonjában, ahelyett hogy összejönne egy vele hasonló típusú sráccal.

23F

2022. jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Még alig múltam 60. Honnan tudhatnám, hogy mi a gondod?
2022. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Magyaul ugyanez nem megy?
2022. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Én is ilyen voltam. Aztán mégis lett nőm. Priviben leírom, hogy nekem mi segített, ha akarod.
2022. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
2022. jún. 8. 21:05
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

Nekem az a sztorim, hogy a szűz barátnőm nem nagyon akart semmiféle szexualitást, ezért én távolodtam tőle és kifele kacsintgatam a kapcsolatból. Ezt érezte és bántotta. Jobban szeretett, mint én őt. Aztán a dolgok változtak, nekem elmélyültek az érzelmeim, egyre törődőbb és figyelmesebb lettem hozzá. Ő pedig egyre szexcentrikusabb lett. Egy pontig jó volt ez, de hiába változtam olyan sráccá, amilyenre vágyott, hogy legyek. Amikor megkapta, már nem ez kellett neki. Meg is csalt.

Szóval látod, amíg kihívást jelentettem, hogy megváltoztasson, addig voltam izgalmas. Akkor is, ha időnként szenvedett emiatt. Azzal, hogy dolgozni kezdtem a kapcsolatért, uncsi lettem.

2022. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#7

A gond az hogy a csajod nem élvezte a szexet, de nem merte elmondani neked! Ne higgyétek már hogy olyan nagy dolog a szex!

Tanulható, mint az írás-olvasás.

Csak egy analfabéta országban élünk!

2022. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy tanács bro': hülye kifejezések gyűjtögetése helyett keress fel egy jó szakembert aki megpróbálja kigyomlálni belőled a mélyen bent ülő szorongásaidat. Sok sikert :)
2022. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
Én szívesen elveszem a szüzességed Józsi bácsi 64F
2022. jún. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!