Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknél miért alakult ki az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél miért alakult ki az a mentalitás,h csak haszonállatnak tartja a férfit?

Figyelt kérdés

Vagy vmi hasonló. Vannak olyan nők akik nem foglalkoznak a párjuk kielégitésével, csak az a lényeg,h neki meglegyen az anyagi háttér meg státuszszimbolúm.



Miért?


2022. jún. 9. 08:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Nyugati feminál liberalizmus eredménye amit most látsz a világban.
2022. jún. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Mert ettünk annak idején az álmából.
2022. jún. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 StevenUp ***** válasza:
91%
Mert azok a pasik akiket így tartanak, nem alkalmasak többre 🤷‍♂️ és ha ingyen adnak neked ezt azt, és még a lábad se kell széttenni, akkor te is elfogadnád, nem?
2022. jún. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%

Nem alakult ki.

Férfiakra sokkal jobban jellemző, hogy csak saját magukkal foglalkoznak.

2022. jún. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
35%
A pasik többsége csak erre jó. Vagy erre se..
2022. jún. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Mert náluk van az összes punci.
2022. jún. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%

Igen komoly bajok vannak a fejekben…

Igen, vannak olyan nők, akik nem foglalkoznak semmivel és senkivel. DE! Nem ők vannak többségben. A kapcsolatok nagyon nagy százaléka szereteten és kölcsönös tiszteleten alapul. Ha olyan nőt akarsz felszedni, amelyiknek csúcs teste van, szép szopós szája, dögös ruhái, kifogástalan haja és körme, akkor meg is érdemled a sorsod.

De rohadtul felb….ssza az agyam, ha nekiállnak általánosítani emberek egy-két negatív tapasztalat után.

Ennyi erővel én is mondhatnám, hogy a pasik miért csak a farkuk hosszával vannak elfoglalva. Vagy a pasik miért nem tudják kielégíteni a nőket? Vagy a pasik miért hazudják le a csillagokat is egy kis szexért? Stb, stb

Attól, hogy néhány emberre igazak ezek a dolgok, még nem ugrok neki a komplett férfi társadalom torkának agyatlanul.

Általában a férfiaknak nő kell, a nőknek pedig férfi. Hacsak nem kezdesz el másik pályán játszani, akkor jó lesz felfogni, hogy mindkét nem másképp látja az életet, másképp gondolkodik

2022. jún. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
Ha téged arra tartanak, annyit is érsz. Nem mindenki ilyen.
2022. jún. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Úgy őszintén, a mai világban a férfiak hány százalékára igaz, hogy egyáltalán felmerül, hogy képes eltartani a családot? Most elsősorban a 20-as, 30-as évei eleji korosztályt értem. Alig akad néhány. Mégsem lehet olyan jellemző amit írsz. Amúgy mit értesz a pasi “kielégítése” alatt? Mármint utána anyagiakról kezdesz beszélni, szóval nem teljesen világos.
2022. jún. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem kell általánosítani. Én pl nem tekintem őket annak
2022. jún. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!