Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Volt olyan időszak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Volt olyan időszak az életetekben, amikor azt éreztétek, hogy sok fiúval,férfival kipróbálnátok a szexet? Hány évesek voltatok? Meddig tartott ez az időszak? Csak fantázia maradt vagy a tettek mezejére léptetek?

Figyelt kérdés
Én most 30 vagyok és úgy érzem lemaradtam sok dologról, mert nem volt sok partnerem.
2022. jún. 9. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Igen, volt. Van.

Nagyjából 15 éve kezdődött

Azelőtt elég szemérmes voltam

Azóta meg mint egy fékevesztett tehervonat mászok rá minden hapsira

2022. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem volt, nem szeretnék semmit elkapni lehetőleg amiatt mert sok partnerem van. Inkább kevesebb de azokkal minőségi a szex meg az együtt töltött idő, még ha ilyen barátság extrákkal alapon is megy a dolog.
2022. jún. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2022. jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
#1 nagyon helyes, jól teszed! ;)
2022. jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%

Tinikorom óta, nem éreztem, hanem ahogy alakult. De pl. egy hosszú kapcsolat után 7 év, szakítottam és ki/megéltem a vágyaimat. Aztán még lettek hosszabb kapcsolataim és a másik hosszú 6 év után ismét, szeretek vadászni. És jobb a nyitott kapcsolat, szabadabb vagyok. És még most is tart.


Ne ostorozd magad emiatt. Még fiatal vagy, tudom sablon duma, de igaz. Legyél nyitott, úgy sokkal könnyebb. Igaz én kiskorom óta nyitott vagyok, könnyen ismerkedem.

2022. jún. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!