Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lábfétisesként ti nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétisesként ti nektek belefér egy átlagos nő ha szép lába van és engedi hogy foglalkozzanak vele?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem társkeresőn egy lánnyal, arcra olyan átlagos, valahol átmenet a chubby és a healthy bbw között, viszont igényes, meg intelligens normális állással. Ő nagyon akarja a kapcsolatot (én nem annyira), viszont szóba került, hogy nagyon szereti a lábmasszázst, mert ludtalpa van, és sokat fáj a lába. Van egy fotója, ahol mezitláb van, nem néznek ki rosszul a lábai, alapvetően szélesek, meg viszonylag puhának tűnnek (szóval olyan láb ami a teltebb láynoknak van), plusz festett körmök. Most azon gondolkodom, hogy egy darabig esetleg randizgathatnánk, és akkor én ezeken a találkozókon kicsit játszanék a lábával, nyilván masszázs először, aztán meglátjk meddig lehet elmenni. Nyilván rendes kapcsolatot nem szeretnék (amugy a személyiségünk is más), de ez a része érdekel.Szerintetek ilyen működhet hosszútávon? Ti voltatok ilyen helyzetben, belemennétek ilyenbe?

2022. jún. 9. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Magyarán, csak élvezkedni akarsz rajta, hogy kielégítse a fétisedet. Sajnálom szegényt.
2022. jún. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szegény lány...
2022. jún. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!