Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A borosta, szakáll az tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A borosta, szakáll az tényleg dobhat ennyit egy férfi vonzerején?

Figyelt kérdés

Van ez a photofeeler nevű oldal és én oda tettem ki 5 képet.


2 db-on rövidebb szakállam van (ami már nem borosta, hanem szakáll), 3 db-on pedig meg vagyok borotválkozva.


A szakállas képeknél az attractive vonalba 8.4, illetve 8.6 pontot kaptam, az egyiken 20 szavazat, a másikon 120 szavazat alapján…


A szakálltalan képeimnél viszont mindenhol az attractive 4-5 pont között áll.


Vajon tényleg számíthat ennyit a szakáll, vagy valószínűleg azok csak simán jobb képek ahol szakállam van?



2022. jún. 9. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Vannak olyanok, akiknek nagyon jól áll és férfiasabb lesz a kinézete, hogy te is ilyen vagy-e azt látatlanba nem lehet megmondani.
2022. jún. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1.


Az az igazság, hogy nem is kifejezetten erős és/vagy sűrű az arcszőrzetem, ezért meg is lepődtem.

2022. jún. 9. 17:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Pár éve óriási divat a szakáll, a barber shopokkal együtt látszik felívelni. Lassan akkor divat, hogy már a nőknek is lesz. :)
2022. jún. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Én nagyon undorodom a szakálltól. Mióta egyik szaktársam hambit evett előttem és minden csurgott rá. Szabályosan rosszúl lettem.

Azóta rá se nézek szakállas pasikra. A borostát csak azért nem szeretem mert élvezhetetlen az orál vele. Marhára szúr és fáj.

Persze mindenkinek más jön be.

2022. jún. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Gyűlölöm a szakállas pasikat

A borosta oké

De a szakáll 🤮

2022. jún. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
más nevében nem tudok nyilatkozni, nekem ugrásszerűen könnyebbé vált az ismerkedés, illetve máshol pl. a munka világában is hirtelen sokkal komolyabban vettek, amikor huszonéves korom közepe felé szakállt növesztettem (azelőtt úgy néztem ki, mint egy nagyra nőtt napközis)
2022. jún. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nagyon sokat tud segíteni egy szakáll, vannak olyan férfiak akiknek az arcformájukhoz kifejezetten megy a szakáll és előnyösebben fog kinézni mint nélküle.
2022. jún. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Hajra szakallas ferfiaak! :) (de legyen apolt)


Szerintem nagyon nagyon sokat dob es jobban nez ki egy ferfi arcszorzettel (persze kivetelek azert lehetnek).

2022. jún. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Én nekem alapból vonzóbbak a szakállas férfiak, férfiasabbak azáltal nekem. Sokat dob egy szakáll azoknak akiknek jól áll.
2022. jún. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik se a szakáll se a bajusz. Aki ismer tudja miért.

Megértem az 5-öst.

2022. jún. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!