Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mennyire izgató a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire izgató a tudat ha kiderül hogy egy szimpatikus srác rátok fantáziál?

Figyelt kérdés

2022. jún. 12. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Semennyire. Nem érdekel
2022. jún. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Hát ez attól függ hogy milyen kapcsolatban vagyunk:)

Hogy ha egy kedves ismerős vagy barát mondana ilyet hogy rám önkielégít akkor teljesen hidegen hagyna.

De hogy ha mondjuk olyasvalaki mondaná akit romantikus és szexuális értelemben is kedvelek és vonzódom hozzá akkor az nyílván megmozgatna valamit, hogy ha nem is feltétlek szexuálisan akkor érzelmileg biztosan. De mondjuk hogy ha ezt valaki az ismerkedési fázis elején közli velem akkor nem hiszem hogy túl sokáig tartana az az ismerkedés. Tudom hogy az önkielégítés egy természetes dolog, mindenki csinálja és egyebek, de azt értékelem hogy ha valaki magában tartja ezeket a tapasztalatait az elején. Később ha már meg van hozzá az intim kapcsolat meg hangulat ott már nem zavar.

2022. jún. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátomnak örülök ha miattam megy el engem néz rajtam fantáziál, másrol meg tudni se akarok mire veri
2022. jún. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ennek rohadtul örülnék
2022. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!