Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg létezik ilyen elképesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik ilyen elképesztően perverz lány?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam, hogy egy csaj azt akarja, hogy idegen pasi beleveri gumiba, beköti, leteszi szatyorban valahová. Ő odamegy érte, kiissza/kinyalogatja, videózza és elküldi a feladónak.


És még azt hittem én vagyok a perverz :D

Szerintem amúgy kamu. Vagy valóban van aki képes lenne erre? :O


2022. jún. 12. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ezt nagyon nehéz elhinni. Szerintem így nem vonzó a sperma gumiból.
2022. jún. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ilyet szivesen csinalnek. 20F
2022. jún. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Az aberráltság a nőknél is ugyanúgy jelen van, csak kisebb számban, és nem verik nagy dobra. Egy pali sokszor még büszke is rá, mint azt tapasztalhatjuk is, itt az oldalon.
2022. jún. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennél még pervezebbek is léteznek 😅 Mindazonáltal élnék a gyanúperrel, hogy nem feltétlenül nő lesz a vonal végén, csak trollkodik veled mikor lelkesen leszállítod neki a telerecskázott gumit. Egyébként meg ha hinni akarsz benne akkor kipróbálod, odaviszed a televert gumit és ha jön videó akkor tessék ott a bizonyíték, ha meg nem jön videó (99%) akkor rájössz felültettek.
2022. jún. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Persze, egy vadidegen férfi gumibavert spermáját fogja majd iszogatni egy nő... :D Még ha ilyen perverziója is lenne valakinek, a szexuális úton terjedő betegségek miatt nem fog kockáztatni...
2022. jún. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 hidd el hogy láttam már ennél sokkal cifrább dolgokat is (BDSM gangbang) 😅
2022. jún. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom kipróbálni mert messze van. De amúgy szerintem sem nő :D
2022. jún. 13. 09:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Kamu
2022. jún. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!