Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehet az, hogy alapvetőe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy alapvetően sokszor kívánom a szexet, mégis mikor elkezdenénk a barátommal a dolgokat a libidómnak annyi?

Figyelt kérdés
Általában az elején belelendülök, többször én kezdeményezek, viszont mikor belekezdünk a petting részébe akkor út közben full elegy a kedvem az egésztől, van hogy folytatom (mondhatni kötelességből) hogy ne csesszek már ki szegénnyel, de soha nem jutunk tovább. Tehát az lenne a kérdésem hogy mi lehet ennek az oka és hogyan lehetne orvosolni.

2022. jún. 13. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Mert nő vagy.
2022. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem a megfelelő emberrel vagy
2022. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Korábban kívántad vele? Lehet, hogy tényleg ott van esetleg a probléma
2022. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagy valamit rosszúl csinál, valamitől elmegy a kedved


Én pl azon szoktam lelombozódni ha előjátéknál rátér a fenekemre amit kellően beindulva amúgy élvezek de sokszor csak stresszel hogy "nem vagyok tiszta"

2022. jún. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Kérdés, az elején a szexet kívánod, vagy a pasit?
2022. jún. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#3 mióta ilyen vízekre eveztünk ez van


#4 nem figyeltem meg semmi konkrét dolgot


#5 a szexet szóval lehet a második válaszolónak lesz igaza, viszont ezzel nem tudom mit lehetne kezdeni.....^^'

2022. jún. 13. 19:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg van a probléma, a megoldás pedig másik partner. Ha nem kívánod a pasid, akkor az egészet megette a fene, az úgysem változik.
2022. jún. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 viszont amúgy meg azt érzem, hogy szeretem. Mindent megkapok tőle amire egy nő csak vágyhat, figyelmes, gondoskodó, igazából minden rendben van vele, szinte ő a tökéletes férj jelölt minden téren. Csak ez az egy dolog amivel probléma van. Arra is gondoltam, hogy tekintve, hogy még azért fiatalok vagyunk lehet én nem értem meg erre, és csak idő kell (hogy ne csak a fantáziámban vágyjak rá, hanem a valóságban is megtörténjen)
2022. jún. 13. 20:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért lássuk be, a szexualitás nagyon fontos része egy kapcsolatnak, főleg fiatalon. Lehet akármilyen jó ember, ha nincs szex, úgy is szakítás lesz. Ha konkrétan megerőszakolod magad, hogy azért is belemész hátha jobb lesz idővel, legalább rányomja a bélyegét a következő kapcsolataidra is.
2022. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 tehát akkor érdemes várni? Természetesen magamra nem akarom erőltetni mert azért annyi eszem van, hogy csak magammal csesznék ki. Inkább csak arra várnék hátha majd megjön hozzá a kedvem vagy ilyesmi.
2022. jún. 13. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!