Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A behatolás pillanatában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A behatolás pillanatában azonnal ejakulálok. Mit tudnék tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Kicsit ellentmondásos, mert bár tulajdonképpen 28 éves incel vagyok, "voltam" két lánnyal. Egyikükkel még 23 évesen, vele "veszítettem el". Nála úgy volt, hogy majd ő tanítgat, ha nagyon muszáj, meg segít is. Már ekkor is nagyon szégyelltem a szüzességemet, így hát hazudtam róla neki, így csak annyit tudott, hogy nem vagyok tapasztalt meg egy kitalált nőről összehadováltam neki 2 alkalmat, de hogy az még 16 évesen volt és azóta se volt még csak csók sem senkivel. Nagy nehezen felállt, bár az is alig és már akkor is reszkettem, mint a nyárfalevél (nem volt buta lány, nyilván rájött eddigre, hogy hazudtam neki a szüzességemet illetően), majd amint hozzáértem odalent a farkammal, eddig is tartott. A másik nő már csak 26 éves koromban érkezett el. Vele nem voltam ideges, bírtam azt is, amikor kézzel és amikor szájjal csinálta, viszont abban a pillanatban, hogy a főműsorra került volna a sor, a történelem megismételte önmagát. Gumival is. Szóval technikailag szűz nem vagyok, mert volt közöm nőhöz, de azt a 2x3 másodpercet nem nevezném szexnek.


Most megismertem egy lányt, aki életem második barátnője, és az első, akiről tényleg úgy érzem, hogy szeretem. Még nem volt köztünk semmi szexuális, viszont meg akarok adni mindent, amit csak tudok, így nemi értelemben véve is. Az életem minden területén megosztottam már vele szinte minden szégyenteljes és-vagy személyes dolgomat, de talán mondanom sem kell, hogy a szüzességemről mélyen hallgattam és szépen kiszíneztem a történeteket, hogy az előző két csajjal többször lefeküdtem, de hozzátéve, hogy még bőven tapasztalatlan vagyok. Ezt a titkomat a sírba viszem magammal egyszer, ez van... Megjegyzésként azért annyit a védelmemben szólnék, hogy bár az előző két hölgy természetesen nem örült a másodpercekig sem tartó produkciómnak, de azért annyit elmondtak, hogy kézzel és szájjal már-már életszerűtlenül ügyes vagyok, főleg tapasztalatlanhoz képest.


Lényeg a lényeg, olvassunk praktikákat! Angolul és magyarul is ugyanazt találtam: gumiban gyakoroljam a maszturbálást, lehetőség szerint a legvastagabb kondomot kiválasztva. Oké, egy próbát megér, nem tűnik bonyolultnak. Durex Extra Safe, elvileg ez az egyik legerősebb anyagú cucc, de hogy ne szedje le a bőrömet is, elég sok síkosítóval, szóval olyasmi érzés, mint egy tényleges behatolás, csak tompább. Próbáljuk ki!


Éééés működik. Egészen addig a tizedmásodpercig, amíg nem érek a makkomhoz, mert abban a pillanatban ugyanaz van, mint élőben volt kétszer is. Ami kellemetlen, mert nyilván a makkom az első, ami odalent hozzáér majd. Egy forró, nagyon erős érzés, még úgy is, ha épp csak hozzáérek a kezemmel... és eddig tartottam. Kipróbáltam már úgy is, hogy előtte háromszor könnyítettem magamon, amire már alapból nem is tudtam, hogy képes vagyok, és még akkor is ugyanaz. A fura az egészben annyi, hogy még csak nem is esik jól, tehát semmiféle orgazmusom nincs, mindössze "kitörök", és ennyi volt.


Szóval a kérdés adott: mit lehet tenni? Olvastam, hogy léteznek érzéstelenítős óvszerek is. Azok vajon működhetnének? Hát igen, a tizenpár évnyi gumi/síkosító nélküli önkielégítés rányomta a bélyegét az incelségemre...


2022. jún. 13. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Haver, a hazudozás miatt annyit érsz el, hogy megint be fogsz égni. El is mondhatnád neki, talán segíteni is tudna. De ha így fog kiderülni első szexnél az nagyon gáz lesz, mert nem így harangoztad be magad.
2022. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
39%
🤣 🤣
2022. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki, hogy legutóbb 2,5 éve volt közöm nőhöz, hozzátéve, hogy nem vagyok tapasztalt sem és nem lenne baj, ha majd lassan haladnánk, mert vele szerintem ideges leszek, mert bennem van egy teljesítési vágy, vagy kényszer, ha úgy tetszik. És a szó klasszikus értelmében véve egyáltalán nem is hazudtam. Azt pedig, hogy az előző meddig tartott, nem kell tudnia. Különben meg szerinted szóba állt volna velem bárki, ha azt mondom, hogy majdnem 30 éves aggszűz vagyok? Mekkora elképesztő szégyen már ez?! Semmi mást nem szégyellek és semmi más nem is frusztrál az életemben, pedig lenne mit sorolni, de ez az egy az, ami tényleg sebeket ejtett rajtam.


Na de akkor! Lelkiismeret-furdalás keltése és még további gátlások kialakítása helyett tényleg szükségem lenne gyakorlati tanácsokra.

2022. jún. 13. 19:25
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

A hazugságokkal csak magad alatt vágod a fát

Végre őszintének kellene lenni, és akkor talán együtt megoldhatnátok a problémát

2022. jún. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Rendben, nagyon királyak vagytok, büszkék is lehettek a vasbeton gerincetekre, de nem ez volt a kérdés. Ismétlem: NEM ez volt a kérdés!!!


De szerintem valójában nem trollok és nem is önjelölt erkölcscsőszök vagyok (ugye? ;)), hanem pusztán nem értitek a kérdést, úgyhogy fölteszem egyszerűbben: hiperérzékenynek tűnő makkal mit kezdjek, hogyan gyakoroljak az első valódi szexre?

2022. jún. 13. 19:59
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk menj el szakemberhez, ez nem merült még fel 30 évesen?
2022. jún. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Orvos vagy szimplán alkalmatlan a hiperérzékeny farkad az aktusra.
2022. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Urológus és szexuálpszichológus felkeresése a megoldás.
2022. jún. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólókhoz. Plusz érdemes őszíntének lenni☝️.
2022. jún. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet?
2022. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!