Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik ha úgy nőne a péniszetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ha úgy nőne a péniszetek akkorára ahogy egy másik csajt kívántok, van olyan csaj a környezetetekben akire jobban felállnátok mint a párotokra?

Figyelt kérdés

Tehát ha mondjuk a mostani barátnőd 19centit kap tőletek, lenne olyan ismerősötök aki elérné a 20cm-ert?

Ha igen akkor ő mivel érné el ezt, és honnan ismeritek?



2022. jún. 14. 22:06
 1/10 StevenUp ***** válasza:
73%

Van egy olyan kolléganőm aki annyira nem az esetem se külsőleg se belsőleg. Érdekesnek mondanám őt. És nem tudnék vele együt élni nem tudnék vele közvetlenül együt dolgozni, meg semmi ilyen de évek óta ott motoszkál a fejemben az hogy milyen lehet vele szexelni...

De bizonyos fő okok miatt szerencsére ez nem valósul meg soha

2022. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem mindenkinek van ilyen.

De ha ez így lenne akkor esetenként nagyobb farkam lenne mint a teljes testem térfogata.

2022. jún. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2

Nem arról van szó, csak max 1 centivel lehetne nagyobb, és csak olyan csajjal akit jól ismersz.

És ő ezt mivel tudná kiváltani belőled a jelenlegi pároddal szemben?

2022. jún. 14. 22:13
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát kb minden szempontból tudna jobb lenni már minden rosszindulat nélkül.
2022. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"És ő ezt mivel tudná kiváltani belőled a jelenlegi pároddal szemben?"

leginkább az újdonsággal.

2022. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

Huh, el kellett vagy 3x olvasnom hogy megértsem mit is akarsz. Bro' a pénisznek van egy maximális mérete amit a teljes 100%-os merev állapotában ér el. Attól hogy egy nő még jobban izgat nem lesz 105%-os merevség, azaz egy cm-vel sem nagyobb. Ha nem áll teljesen akkor valamivel kisebb, 1-3 cm-t tud változni a félmerev/teljesen merev állapot között.

Egyébként ha másik csajt jobban kívánsz mint a párod ott biztos minden rendben van a kapcsolatban???

2022. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam most is ez a helyzet.

Attól függően hogy mennyire kívánom a páromat, változik a mérete.

2022. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
van olyan igen
2022. jún. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez tök független a partnertől, van hogy masztizok, és akkor is szupererekcióm van, meg van, hogy dugok egy jót, de igazából érzem, hogy nem akkora. Rendesen áll meg minden, de nem akkora mint amikor full be van izgulva. Engem amúgy kedves beszéddel, szemérmességgel meg érintésekkel lehet nagyon beindítani, sajnos az ilyesmire nagyon fogékony vagyok
2022. jún. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nőként nem tudom, de érdekes belegondolni, milyen lenne, ha a pasi méretéből lehetne következtetni arra, mennyire kíván valójában. Más megvilágításba helyezné rögtön, ha valakinek hatalmasra megnő mindig, meg azt is, ha "csak" átlagos neki, esetleg az alatt marad. :)
2022. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!