Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes tinderen előfizetni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes tinderen előfizetni?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata? Jelenleg 10 likeom van, jó lenne tudni, kik azok.

2022. jún. 15. 15:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felejtos. Nekem altalaban a like-ok mind OFF-osak, ha megsem, akkor meg ugysem fog a csajszi visszairni az uzenetedre... :D


Amugy ha sokat hasznalod, akkor fog dobalni a like-osakbol is huzasra. Ha csokken a szamuk, akkor balra huztad.

2022. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg szerintem.
2022. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Előző hónapban előfizettem, mert csak annyit láttam hogy 99+ lájk. Kiderült, hogy 4000-nél is több van. Napokig tartott mire mindenkit megnéztem, de közülük SENKI nem tetszett. Úgyhogy a kíváncsiságomat kielégítette, de másra nem volt jó.
2022. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Utolsó nő vagy gondolom.
2022. jún. 15. 15:39
 5/16 A kérdező kommentje:
Néha ad egy ajánlást a tinder, hogy xy lájkolt, belikeoltam egy ugyanolyan nevűt és match lett. De elég tróger a csaj. 😟 Valamikor fiú nevet ír ki, pedi meg van adva, hogy heteró. Lehet, hogy botokat is használ a tinder?
2022. jún. 15. 15:41
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet, BIZTOS vannak bot profilok. De szerintem ez nem az volt, csak valaki szorakozott.
2022. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
3-as vagyok és férfi.
2022. jún. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És milyen képeid vannak? Mennyi idő alatt jött ez össze?
2022. jún. 15. 15:54
 9/16 anonim ***** válasza:

Mennyibe kerül egy db havi előfizetés? Ha sikerül egy randira többet otthagysz a kv-zóban, cukiban. Szóval szerintem ez nem olyan mint az autó, vagy lakásvásárlás hogy 10x át kell gondolni. Kipróbálod egyszer, ha nem tetszik nem hosszabbítod ennyi. Praktikusabban, korlátozások nélkül, plusz funkciókkal tudod használni - igazából csak kényelmesebb lesz, de ettől nem lesz feltétlenül több matched.

Botok, kamusok meg mindenhol bőven vannak. Minél nagyobb, népszerűbb egy oldal annál több - a Tinder sem kivétel!

2022. jún. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A gold 9800/hó, de valamikor leárazzák 4800-ra. Ha éveset veszel akkor az 39000/ év. Az olcsóbb, csak azt ki kell egyben fizetni. A 4800-on gondolkodok, hogy egy hónapra megnézem, ha leárszzák.
2022. jún. 15. 16:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!