Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Szoboszlai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Szoboszlai Dominik 10/ hány pontos pasi arc alapján? Szexuálisan mennyire vonzó?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jún. 16. 13:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
17%

Orrba-szájba


22/F/bi

2022. jún. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem is 10/10, bár ez a borosta és a frizkó sokat dob rajta…

Vannak régebbi fotói ahol azért nem ennyire vonzó még.


A stílusa viszont határeset nekem, nem mondom hogy kifejezetten taszít, de nem szeretem ha egy férfi így öltözködik ahogy Ő szokott (nem a videón).

Meg a fülbevalót is offolnám a helyében…


De amúgy egy nagy nyertese a srác a genetikai lottónak. Kimondottan jóképű, magas, nincs negatív kisugárzása sem és még csak nem is sötét…


Viszont az rendesen meglepett, hogy csak 21 éves.


Azt hittem 25+.


Persze tudom, hogy a focisták nagyon fiatalon kezdik, de akkor is szerintem sokkal idősebbnek néz ki mint 21…


Lehet hogy bejátszott nálam vmi hormon, dopping?


Persze nem akarok rosszindulatú lenni, lehet csak simán ilyen alkat.

2022. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Mindenképp 9

Magas kategóriás

márc. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nagyon nem jön be, max 10/4…

A sok tetkó, meg ahogy beszél kiábrándít.

márc. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!