Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasiként megéri mindig a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiként megéri mindig a csúcsformát hozni, merthogy elvileg bármikor rád találhat a szerelem? Van ennek értelme? Évekig elkészültem, mégha a sarki boltba mentem is, és semmi.

Figyelt kérdés
Manapság már annyira lesz*rom, hogy van, hogy nem is fürdök mindennap. És kb ugyanott vagyok és inkább játszok a gépen.
2022. jún. 16. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A személyes higiénédet nem a nők (anyukád, képzelt barátnőd) miatt kell fenntartani...
2022. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ha nem izzadok le, akkor nem lesz semmi bajom, ha egy nap nem fürdök. Sőt, még lehet, h jót is tesz a bőrnek.
2022. jún. 16. 21:46
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Utcán, boltban, buszon nem sok esélye van. Társasági eseményeken történnek a dolgok.
2022. jún. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
egyebkent tenyleg jot tesz a bornek, pontosabban a mindennapi tusfurdo nem tesz jot a bornek. nyilvan nyaron ez tarthatatlan, de tobb helyrol us hallottam hogy pl telen nemkéne mindennap vegyi szarokkal tisztalkodnunk. de pl sima viz szerintem nem okozhat gondot. azert ennel lejjebb ne adj
2022. jún. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, 3as én is így gondolom. Boltba már mackóban járok, a társasági eseményekre meg kiöltözök ugyanúgy. Rengeteg energiát, időt és pénzt elvett tőlem, h mindig csúcson voltam. 4es ebben is van igazság.
2022. jún. 17. 08:24
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez bőrtípustól is függ, akinek száraz bőre van és nem csinál semmit, annak lehet, hogy nem kell minden nap egész testen fürdenie, de tisztálkodnia akkor is kell (arclemosó, nemi szerv környéke, végbélnyílás, hónalj, stb.). Akinek zsíros a bőre, annak viszont minden nap kell. Különben kaphatóak egész jó dermokozmetikumok száraz és érzékeny bőrre is. De a kommentem lényege nem ez volt, hanem az, hogy az ápoltságot és jó megjelenést ne mások miatt tartsuk fenn. #1es voltam.
2022. jún. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6-os ápoltság ok, de a jó megjelenés már sok időbe és pénzbe kerül. Inkább járok mackóban a piacra meg boltba meg dolgozni. Már egy hónapja így nyomom és sokkal több időm van. A súlyzót meg sörös korsóra cseréltem.
2022. jún. 17. 09:31
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nem érzem vészesnek. Az embernek legyen 3-4 jó nadrágja, hozzá egy 10-20 jó ing, néhány öv, néhány cipő, mellény / pulcsi, kabát... kb 300.000-ből megvan egy komplett ruhatár, de a feléből is ki lehet hozni, csak akkor gyorsabban használódik. Azért van átmenet a mackó meg a dizájner ruha között.
2022. jún. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De valahogy szándékosan mackót hordok, hogy számomra a lehető legkényelmesebb legyen.
2022. jún. 17. 13:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Nézd, csináld úgy, ahogy jól esik. Csak akkor indokold meg azzal, hogy azért csinálod így, mert neked jól esik :)
2022. jún. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!