Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, a péniszköpeny...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, a péniszköpeny nevetséges dolog, vagy adott esetben még látnátok is értelmét a használatának?

Figyelt kérdés

2022. jún. 16. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Pontosan mire gondolsz? Nem fektettek ki a kérdést részletesebben. :/
2022. jún. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De kifejtette, a peniszkopeny egy "farokhosszabbito eszkoz", aminek a felso reszet a makkra teszik, es utana legorgetik gumiszeruen, hogy oda fogja a farokhoz a hoaszabbitast. Egy kis toldas a peniszhez. Ha a lanynak es neked is ez bejon, akkor miert ne.
2022. jún. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha van egy normál alapméreted akkor nem nevetséges. Ha az hibádzik, vagy azt gondolod attól leszel jobb az ágyban hogy köpenyt használsz hát az sajna eléggé gyerekes éretlen dolog.
2022. jún. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha kicsi a farok, de a punci nagyot kíván akkor van értelme.
2022. jún. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2. Bocsánat, de honnan kellett volna tudnom? Oké, volt 3 éves kapcsolatom is, de egyik partnerem sem használt ilyet. De amúgy köszi hogy emiatt le vagyok pontozva. :)
2022. jún. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16%
Tessék pingvinke, én felhúztalak
2022. jún. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

6. Köszi, arról még a véleményem nem változik, így hogy tudom mi ez.


Felesleges, talán annak jó akinek nem felel meg a mérete. :)

2022. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!